2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دکتر به من پودرش رو داد تو آب قند حل میکنم قشنگ میخوره دکتر گفت با آب قند اشکالی نداره

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

من گرانولاشو.میذارم.تویه ظرفی بعد انگشتموخیس میکنم میزنم.به گرانولا میچسبن بعدمیزنم ته زبون بچم بعدش باقطره چکون آبش میدم.قورت میده.البته بادست تمیزوشسته انجام میدم

دنیای من ریحانه ورضا😘
2740
دکتر به من پودرش رو داد تو آب قند حل میکنم قشنگ میخوره دکتر گفت با آب قند اشکالی نداره

منم با آب قند مخلوط می کردم، در حد یک سی سی سعی می کردم باشه زود تموم شه ولی واقعاً تلخ بود با این حال. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
منم با آب قند مخلوط می کردم، در حد یک سی سی سعی می کردم باشه زود تموم شه ولی واقعاً تلخ بود با این ح ...

من سی سی‌سی آب و قند درست میکنم توش میریزم شیرین میشه قشنگ راحت میخوره خیلیم دوست داره

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
من گرانولاشو.میذارم.تویه ظرفی بعد انگشتموخیس میکنم میزنم.به گرانولا میچسبن بعدمیزنم ته زبون بچم بعدش ...

اینطوری نمیپره تو گلوشون

چهار ماههش میتونم اینجوری بدم بهش؟؟

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
من سی سی‌سی آب و قند درست میکنم توش میریزم شیرین میشه قشنگ راحت میخوره خیلیم دوست داره

خب دختر من شیشه نمی گرفت. من یک دوم قرص رو باید می کوبیدم و حل می کردم بهش میدادم. ترجیح میدادم حجمش کم باشه و زودتر عذابش تموم بشه. روشم یه قاشق آب یا شیرم رو میدادم طعم دهانش عوض بشه. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

یعنی چه قدر ؟؟یه قطره چکان یا بیشتر اب قند؟؟

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
2706