2733
2734
خب دختر من شیشه نمی گرفت. من یک دوم قرص رو باید می کوبیدم و حل می کردم بهش میدادم. ترجیح میدادم حجمش ...

من با قطره چکون میدم بهش 

البته انگار پودرش خوشمزه تره آخه من تست کردم قشنگ شیرین بود 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چه قدر ؟؟یه قطره چکان یا بیشتر اب قند؟؟

من سی سی‌سی آب جوشیده میریزم یه قند متوسط ميندازم توش حل میکنم پودر رو قاطی میکنم میدم میخوره دکتر گفت یا تو شیر خودت یا تو آب قند یا آب نبات میتونی حل کنی

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
زودی بعدش اب بهش بده بلافاصله.پسرمنم چهارماه.ونیمشه

اهان اینطوری انگار بهتره..بعد نصف کپسول بهش میدی؟؟

دلم براش میسوزه بمیرم براش😭

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
2742
دکتر اصلا نگفت چجوری بدم

معمولا برای بچه ها قطره اش رو دارند ، داروخانه این رو بهت داد ، سوال کردی؟

بنفشه هستم، کوچ خودشناسی، توسعه فردی و روابط ، خوشحال میشم تو این‌مسیر همراهیت کنم.
من سی سی‌سی آب جوشیده میریزم یه قند متوسط ميندازم توش حل میکنم پودر رو قاطی میکنم میدم میخوره دکتر گ ...

میگم شاید پودرش به تلخی قرص نباشه. من یه قند بزرگ رو تو یک سی سی آب مخلوط می کردم، نصف قرص رو هم له می کردم کمتر از یه عدس کوچولو بود، با این حال تلخ بود همیشه خودم امتحان می کردم می دیدم چقدر تلخه. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2740
معمولا برای بچه ها قطره اش رو دارند ، داروخانه این رو بهت داد ، سوال کردی؟

اره داروخانه گرفت روی نسخه پزشک

نپرسیدیم فکر کردیم قطره ش هست

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
اهان اینطوری انگار بهتره..بعد نصف کپسول بهش میدی؟؟ دلم براش میسوزه بمیرم براش😭

اره منم چه میشه کردلعنت به این رفلاکس.پسرمن دیگه حتی سینمم بزورمیگیره بخاطررفلاکس.نه عزیزم دکترش گفت یک سوم.کپسول

دنیای من ریحانه ورضا😘
میگم شاید پودرش به تلخی قرص نباشه. من یه قند بزرگ رو تو یک سی سی آب مخلوط می کردم، نصف قرص رو هم له ...

آره به نظرم به دکترش بگو پودر بهت بده دکتر گفت پودر تاثیرش هم بیشتره 

2706