2737
2739
سلام خوبی پریسا جون چند روز پیش هرچقد تگت کردم آبی نشدی  اره چهرم تغییر کرده خوبه ولی یکم نامت ...

فداتشم .مبارکت باشه ‌.بقیه میبیننت میفهمن تغییر کردی یا محسوس نی؟؟؟

بازم خداروشکر که الحمدلله وگرنه والا بخدا😂
سلام خوبی پریسا جون چند روز پیش هرچقد تگت کردم آبی نشدی  اره چهرم تغییر کرده خوبه ولی یکم نامت ...

بنظرت ارزش داره برم چون میخام حلقه ی ازدواجمو بفروشم 😥😥😥موندگاریش چقدره؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بنظرت ارزش داره برم چون میخام حلقه ی ازدواجمو بفروشم 😥😥😥موندگاریش چقدره؟؟

مگه گودی چشم داری؟؟ اگه زیاد نیست نرو من بچه که شیر میدم بیشتر شده بود وگرنه نمیرفتم 

حیف حلقه ات نیست؟؟ 

تو نخ ما نباش گره میخوری
اره گوده لاغر ک شدم بیشتر شده.😢

میگم چرا وقتی منو تگ میکنی بعد میام باهم حرف بزنیم اینقد تاپیکت آنلاین داره

اگه خیلی توی چشم میزنه و اذیتت میکنه برو وگرنه که نری بهتره اخه حیف حلقه ازدواجه

تو نخ ما نباش گره میخوری
2738
میگم چرا وقتی منو تگ میکنی بعد میام باهم حرف بزنیم اینقد تاپیکت آنلاین داره اگه خیلی توی چشم میزنه ...

یکم اذیتم میکنه .اگه کامل پر بشه خیلی اعتماد بنفس رو میبره بالا.نمیدونم چرا آنلاین هستن سر درنمیارم از اینچیزا 🤔🤔

میگم چرا وقتی منو تگ میکنی بعد میام باهم حرف بزنیم اینقد تاپیکت آنلاین داره اگه خیلی توی چشم میزنه ...

همین الان بزن روی افراد آنلاین ببین چند نفرن😂😂

پول دیگه ای نداری که بری؟؟ آخه حلقه تو برای این کار بفروشی حیف میشه 

تو نخ ما نباش گره میخوری
همین الان بزن روی افراد آنلاین ببین چند نفرن😂😂 پول دیگه ای نداری که بری؟؟ آخه حلقه تو برای این کا ...

اره زدم نگا کردم آنلاین بودن چند نفر🧐. اخه حلقم افتاده تو کمد براچیمه دستمم نمیکنم .نه پول ندارم اقتصاد خرابه.اخه خط خنده هم باید بزنم پول نیست برا اونم‌.

اره زدم نگا کردم آنلاین بودن چند نفر🧐. اخه حلقم افتاده تو کمد براچیمه دستمم نمیکنم .نه پول ندارم اق ...

والا چی بگم آبجی جون 

اگه خودت یا شوهرت ناراحت نمیشین برو بفروشش

تو نخ ما نباش گره میخوری
2706