2410
2553

باز گیر دادن بما اصفهانیا😂😂

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام گلم خوبی، نیستی کم پیدایی،🧐

سلام عشقم خوبی، اره چند روزه کمتر میام سایت،، اعتیاد پیدا کردم به سایت هرلحظه سایت بودم 

خوبی؟؟ چیکار میکنی با درس و مدرسه بچه

تو نخ ما نباش گره میخوری
سلام عشقم خوبی، اره چند روزه کمتر میام سایت،، اعتیاد پیدا کردم به سایت هرلحظه سایت بودم  خوبی؟ ...

فداتشم منم خوبم بخوبیت .خداروشکر ک حالت خوبه..منم روانی شدم دیگه با درسهای کلاس اول😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

بازم خداروشکر که الحمدلله وگرنه والا بخدا😂
2714
راستی پریسا رفتم تزریق ژل ولی هنوز ورم داره زیر چشمم

عع بسلامتی مبارک باشه عزیزم🥰🥰🥰😍😍😍😍😍😍👏👏👏👏👍👍👍👍راضی هستی ؟ چند شد؟؟ منم دوس دارم برم.اسم و فامیل دکترت چیه ؟ 

عع بسلامتی مبارک باشه عزیزم🥰🥰🥰😍😍😍😍😍😍👏👏👏👏👍👍👍👍راضی هستی ؟ چند شد؟؟ منم دوس دارم برم.ا ...

سلامت باشی 😍😍

الان که چیزی مشخص نیست هنوز امیدوارم خوب باشه 

اسم دکتر هم غلامرضا مجلسی 3250هزارتومن

تو نخ ما نباش گره میخوری
سلامت باشی 😍😍 الان که چیزی مشخص نیست هنوز امیدوارم خوب باشه  اسم دکتر هم غلامرضا مجلسی 3250 ...

خوب میشه ایشالا دکترش هم ک معروفه .😍👍👍👍👍👍👍👍چند روزه زدی؟؟؟

6روز  اره کلی تحقیق کردم بعد رفتم

@khojelnazdune   سلام عزیزم خوبی؟ زیر چشمت خوب شد ؟؟ راضی هستی ؟؟ نسبت ب قبل چه طور شده چهرت تغییر کردی؟؟ میخاستم ببینم اگه خوبه برم منم.

@khojelnazdune   سلام عزیزم خوبی؟ زیر چشمت خوب شد ؟؟ راضی هستی ؟؟ نسبت ب قبل چه طور شده چهرت ...

سلام خوبی پریسا جون چند روز پیش هرچقد تگت کردم آبی نشدی 

اره چهرم تغییر کرده خوبه ولی یکم نامتقارنن البته خودش گفت ممکنه اینجوری بشه بعد بیا درستش میکنم نوبت گرفتم برم 

تو نخ ما نباش گره میخوری
2706