2737
2734
عنوان

طلا

274 بازدید | 17 پست

سلام خانما الان بنظرتون خرید طلا کار درستیه؟بخرم یا صبر کنم ارزون میشه؟  

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بخر ارزون که نمیشه ممکنه گرون شه

آخه میگن نزدیک انتخابات ارزون میشه

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
من خواستم بخرم النگوهامو عوض کنم داییم طلافروشی داره گفت تاعید صبرکن اونموقع بهترمیشه قیمت نمیدونم😶

منم میخوام النگوهامو عوض کنم 😂و یکی هم اضافه بگیرم

میترسم بیاد پایین ضرر کنم😁

2738
نه عزیزم تا چن رو هیچی طلا حساب نکن نه ارزونیش نه گرونیش، بزا اوضاع آروم شه و قیمتش ثبات پیدا کنه او ...

پس صبر میکنم😬

همینه دیگه آدم نمیدونه چی کنه😂😂

والا من تا طلا میخرم سریع ارزون میشه😂وقتی هم میفروشم گرونتر میشه،پارسال گرمی۵۳۰ خریدم طلا رسید به ۴۰۰😂۶۰۰فروختم🤨😬

والا من تا طلا میخرم سریع ارزون میشه😂پارسال گرمی۵۳۰ خریدم طلا رسید به ۴۰۰😂۶۰۰فروختم🤨😬

من ۴۰۰گرفتم هنو دارمشون خواستم الان تعویض کنم اون گفت تا حدود۷۰۰ میاد عید دیگه وایسادم تاعید 😂😂

من ۴۰۰گرفتم هنو دارمشون خواستم الان تعویض کنم اون گفت تا حدود۷۰۰ میاد عید دیگه وایسادم تاعید 😂😂

حالا ان شاءالله که ارزون شه،پس منم صبر میکنم.😅

2706