2737
2739
عنوان

طلا

274 بازدید | 17 پست

سلام خانما الان بنظرتون خرید طلا کار درستیه؟بخرم یا صبر کنم ارزون میشه؟  

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بخر ارزون که نمیشه ممکنه گرون شه

آخه میگن نزدیک انتخابات ارزون میشه

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
من خواستم بخرم النگوهامو عوض کنم داییم طلافروشی داره گفت تاعید صبرکن اونموقع بهترمیشه قیمت نمیدونم😶

منم میخوام النگوهامو عوض کنم 😂و یکی هم اضافه بگیرم

میترسم بیاد پایین ضرر کنم😁

2740
نه عزیزم تا چن رو هیچی طلا حساب نکن نه ارزونیش نه گرونیش، بزا اوضاع آروم شه و قیمتش ثبات پیدا کنه او ...

پس صبر میکنم😬

همینه دیگه آدم نمیدونه چی کنه😂😂

والا من تا طلا میخرم سریع ارزون میشه😂وقتی هم میفروشم گرونتر میشه،پارسال گرمی۵۳۰ خریدم طلا رسید به ۴۰۰😂۶۰۰فروختم🤨😬

والا من تا طلا میخرم سریع ارزون میشه😂پارسال گرمی۵۳۰ خریدم طلا رسید به ۴۰۰😂۶۰۰فروختم🤨😬

من ۴۰۰گرفتم هنو دارمشون خواستم الان تعویض کنم اون گفت تا حدود۷۰۰ میاد عید دیگه وایسادم تاعید 😂😂

من ۴۰۰گرفتم هنو دارمشون خواستم الان تعویض کنم اون گفت تا حدود۷۰۰ میاد عید دیگه وایسادم تاعید 😂😂

حالا ان شاءالله که ارزون شه،پس منم صبر میکنم.😅

2706