2737
2739

با شنیدنِ اینا سجده ی شکر میکنین که ایران ب دنیا اومدین😂

دونه دونه میگم قوانینو چون زیادن

1️⃣ هر کودوم از شهروندای این کشور برا زندگی تو پایتخت باید نسبت به دریافت مجوز اقدام کنن، دولت این کشور بر اساس تحصیلات، مهارتا و وضعیت مالی برای صدور یا عدم صدور مجوز تصمیم گیری می کنن😐

پشم ندارم😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

2️⃣- تماس با خارج از کشور جرم است
عجیب است، اما شهروندان کره شمالی اجازه برقراری ارتباط با سایر مردم جهان را ندارند، علاوه بر این شاید برایتان جالب باشد که بدانید مردم این کشور به هیچ عنوان حق استفاده از گوشی های تلفن همراه را ندارند و احتمالاً نمی دانند که این وسیله ها وجود دارند.
تنها امکانات مخابراتی که در اختیار مردم این کشور قرار دارد، خط تلفن ثابتی است که به شدت کنترل می شود، بد نیست بداندی یکی از شهروندان کره شمالی در سال 2007 به جرم برقراری تماس با خارج از کشور اعدام شد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صبر کن اگه ایرانم کم کم پشم ریزون نشذ

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
2728

قانون دارن که خودکشی ممنوعه 

اگه کسی خودشو بکشه خونوادش بدبخت میشن

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

3️⃣استفاد از اینترنت جرم است

شاید باورتان نشود اما در دنیایی که اینترنت و فناوری حرف اول را می زند، مردم کشور کره شمالی اجازه استفاده از اینترنت را ندارد، البته بهتر است بگوییم اغلب این مردم اجازه ندارد و برخی از افراد به صورت خیلی محدود می توانند به اینترنت دسترسی داشته باشند، لازم به ذکر است که در این کشور تنها 28 سایت قابل دسترسی است، بد نیست بدانید تمامی این سایت ها، داخلی بوده و در زمینه های اخبار مربوط به رهبر کره شمالی، سایت های آشپزی و غیره می باشد!

2740

4️⃣ هر کسی نمی تواند رانندگی کند
دریافت گواهی نامه رانندگی یکی از معمول ترین اتفاق هایی است که در تمامی کشور های جهان رخ می دهد، اما در کره شمالی تنها افرادی خاص می توانند رانندگی کنند، این افراد معمولاً مسئولان دولتی هستند

2️⃣ - تماس با خارج از کشور جرم است عجیب است، اما شهروندان کره شمالی اجازه برقراری ارتباط با سایر م ...

نه اشتباهه

گوشی دارن

اما برنامه هاش فقط داخلیه 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

قانون اول خوبه به نظرم

چه خبره مثلا همه بریزن تو پایتخت

مثل تهران 

همیشه ترافیک و شلوغی و دود و دم و... 

یه زلزله هم بیاد که دیگه هیچی

یه عالمه جمعیت میرن زیر خاک خدایی نکرده

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
2706