2737
2734
عنوان

سفره صلوات خاصه حضرت زهرا(س)

2341 بازدید | 307 پست

ایام سوگواری حضرت فاطمه الزهرا (س)روبه تک تک شماعزیزان تسلیت میگم .

به لطف خانم قصدداریم دراین ایام صلوات خاصه ایشون روختم کنیم 

دوستان هرتعدادمیفرستیداعلام کنید

حاجت رواانشاالله...

یک حمد برای شفای مادرم میخونی  

تا کی عزیزم؟ 

میشه برای مادرشدنم دعا کنید آخه خیلی وقته ک منتظرم....    💚      میگن انرژی خوب بده دریافت میکنی                                          تیکر و فعال کردم که به زودی به واقعیت برسه❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تا 28 دی

800 تا میفرستم 

میشه برای مادرشدنم دعا کنید آخه خیلی وقته ک منتظرم....    💚      میگن انرژی خوب بده دریافت میکنی                                          تیکر و فعال کردم که به زودی به واقعیت برسه❤️

عزیزم هر تعداد بتونم میفرستم

اما متوجه نمیشم وقتی تعداد مشخصی نذر یا نیاز نشده، اعلام کردن برای چیه؟🤔

ان شاءالله حاجت روا بشید

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2740
عزیزم هر تعداد بتونم میفرستم اما متوجه نمیشم وقتی تعداد مشخصی نذر یا نیاز نشده، اعلام کردن برای چیه ...

وقتی اینجاتعداداعلام میکنن مقیدمیشن همون تعدادحتمابخونن

برای من که فرقی نمکنه عزیز

اعلام نکنن شایدکلایادشون بره

یک حمد برای شفای مادرم میخونی  
 وقتی اینجاتعداداعلام میکنن مقیدمیشن همون تعدادحتمابخونن برای من که فرقی نمکنه عزیز اعلام نکن ...

ممنون که جواب دادی 💖

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

۱۲ تا 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

سلام اگرمیشه برای منم خیلی خیلی دعاکنین به حاجتم برسم ممنون..ازهمتون التماس دعادارم..منم هرچه قدرتونستم صلوات خاصه میفرستم

سلام شماکه داری امضای منومیخونی میشه برای رسیدن به حاجتم یه توحیدبخونی و3تاصلوات بفرستی   من هنوزنی نی ندارم این اسم کاربریمم به این دلیل گذاشتم که درآینده ای نزدیک من وعشقم مامان وبابایه یه 3قلوخوشکل میشیم      واین تیکربارداریم نیست تیکررسیدن به آرزومه