2737
2739
عنوان

سفره صلوات خاصه حضرت زهرا(س)

| مشاهده متن کامل بحث + 2341 بازدید | 307 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهم صلعلی فاطمه وابیهاوبعلهاوبنیهاوسرالمستدع فیهابه عددمااحاط به علمک

۶ تا خوندم.التماس دعای شفای کامل دارم

اگر مایل بودید تاپیک توی امضام تشریف بیارید

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
2731

500 تا به نیت شفای همه مریضا از جمله مادر عزیزم ک 15 روزه رو تخت بیمارستانه .

دوستان التماس دعا دارم از همتون حتی شده یه صلوات برای سلامتی مامانم بفرستین تورو خدا دریغ نکنین  چند ماهه مریض شده با کرونا شروع شد و مشکلات دیگه ای براش پیش اومد منم برای حاجت دلتون صلوات میفرستم

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚

۱۴تا التماس دعا

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
2738
ممنون عزیزم  ان شاالله حاجت روابشید

سلام 14نا صلوات خاصه حضرت فاطمه زهرا

هر چقد در توانم بود صلوات میفرستم

دعام کنید مامان شم این ماه عیدیمو از خانم فاطمه زهرا بگیرم

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
منم میگم فقط لطفا متن دقیقش را بزارید

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبيها وَ بَعْلِها وَ بَنيها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فيها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

یک حمد برای شفای مادرم میخونی  

۱۰۰ تا لطفا برا من دعاکنید

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹

من میفرستم نمیگم چنتا هرچند تابتونم 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین