2733
2734

۱۸ هفته فقط آنومالی

مامان کاش میشد صدات کنم صدام برسه بهت یبار دیگه بگی جاااانم؟؟💔 مطمعنم هرجا هستی جات از اینجا بهتره پس مامان منو فراموش نکن برام دعاکن مثل تو صبور باشم فرشته ی من😭🖤

ان تی برای جنسیت نیست فقط حدسشونو میگن اگه نگفته چون معلوم نبوده

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
۱۸ هفته فقط آنومالی

من انگشتم درد گفت بس که نوشتم ان تی برای جنسیت نیست

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
آخه میدونست نگفت اخلاقشه

عزیزم نگفت چون مطمین نیست همینجا چند روز پیش یکی گفت ان تی بهم گفت پسره منم به خونواده ها گفتم همه خوشحال بودن و تحویلم میگرفتن انومالی گفت دختره و همه رفتارشون عوض شد

2738
عزیزم نگفت چون مطمین نیست همینجا چند روز پیش یکی گفت ان تی بهم گفت پسره منم به خونواده ها گفتم همه خ ...

ای وای بنده خدا تن خودشوتوراهیش سلامت باشه اینافقط کنجکاویه منم بچه اولمه گل بانو خداهمه بچه هاروحفظ کنه

من ان تی رفتم ۱۳ هفته تمام

گفت ۱۴ هفته و دو روزی 

جنسیت هم احتمالا دختره 

ان تی رو نگرفت 

یه هفته دیگه برم انومالی یه جای خیلی دقیق

میشه همین سه شنبه 

۱۴ به بعد معلوم میشه فکر کنم اگر عجله داری

2706