2733
2734
عنوان

نی نی سایت را خوشبو کنیم 😁😂😉

1898 بازدید | 111 پست

در راستای اون تاپیک زنداداش که بو میداد 😷 به ذهنم رسید این تاپیکو بزنم تا اون دسته از دوستان که براشون تمیز بودن و بوی خوب دادن سواله ولی روشون نمیشه بپرسن جوابشونو بگیرن. شاید بعضیا واقعا بلد نیستن. انشالله دیگه شاهد چنین مشکلاتی نباشیم 😁😉😊

خانومای دسته گلیم که به خودشون میرسن ممنون میشم تجربیاتشونو بگن.

خوشبوتون اومد

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ا

در کشور من زن مثل میت ب حساب است............... اگه ی روز بمن خیانت کنی...                                  مثل قبل نمیشم باهات ولی کات نمیکنم تا بمونی   ببینی بسوزی😎                                                            من سه نفرم خودم غرورم اون روی سگم... منو از خودم بپرس من برای همه یکی نیستم💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من کلاس نهم بودم تو ی نیمکت س نفری نشسته بودیم... دختر وسطی ی دختر هیکلی بود... این خیلی بو میداد.... بعد من یواشکی ب اون یکی دوستم ک کنار دیوار نشسته بود و داش خفه میشد گفتم... مریم این چرا انقد بو میده؟ گف تو ام فهمیدی ؟نمیدونم 🤢🤮😷😷.. ما هیچ کدوم رومون نشد بهش چیزی بگیم... و کل اون روزو ب زور تحمل کردیم فردا خیلی ناراحت بودم گفتم اونکه نمیدونه بو میده.... حتما نرفته حموم... رفتم دیدم عه بو نمیدع.... از دهنم پرید گفتم عههه حموم رفتی؟😃😃

اره چطور؟ 🤔🤔

الکی گفتم شامپوت چیه؟خیلی بوی خوبی میده😄😄

اگه شمام دارین بگید

در کشور من زن مثل میت ب حساب است............... اگه ی روز بمن خیانت کنی...                                  مثل قبل نمیشم باهات ولی کات نمیکنم تا بمونی   ببینی بسوزی😎                                                            من سه نفرم خودم غرورم اون روی سگم... منو از خودم بپرس من برای همه یکی نیستم💪
2740
خوش اومدی گلم 😉🌹

فدات

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بهداشت دهان مهمترینه حتما روزی سه وعده مسواک بزنید. من دندونای فک بالام جلواِ دندونام کاملا توی دیده باید بعد از غذا حتما مسواک بزنم. و اینکه حتی اون یه کوچولو بویی که دهن صبحا میده رو نمیتونم تحمل کنم برا همین اندازه یه عدس آدامس اکالیپتوس بدون قند میزارم گوشه لپم صبح که بیدار میشم از بوی سردش نفسم تازه میشه خیلی کیف میده 😊

ولی نخ دوندون تا به حال امتحان نکردم میخوره به لثه هام چندشم میشه 😨

روزی دو بار حمام رفتن حتی حمام نرفتید هم لباس عوض کنید اصلاح زیر بغل استفاده از عطر و ادکلن و... ...

روزی دوباردخدای زیاده... من ی روز درمیون.. چی بشه خیلی کسل باشم هروز... همه هم راضی... 

ساده ترین کارا

حمام کردن زود به زود.

اصلاح زود به زود.

مسواک.

تعویض لباس ها وقتی کار میکنید یا عرق میکنید.

زدن کمی عطر و ادکلن.

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2706