2733
2739

نمیگم که چه سختیهایی رو بما گذروندن از اول زندگی تا الان و من باز بخاطر شوهرم و اینکه بزرگتره احترامشو نگه میدارم و همیشه تعریفشو میکنم،

دیشب دعوتش کردم شام،اومده،

من یه مرغ مینا دارم 

از قفس که درش آورد شروع کرد به زدنش

دستاشو پاهاشو نوک میزد،

بعد من که صداش کردم اومد پیشم و ولش کرد،

بعد همسرم شروع کرد تعریف کرد که انقد این حیوون باهوشه همه چیو میفهمه و...

برگشت گفت از دختر آبجیتم بیشتر میفهمه نه؟

دختر آبجیت میشه دختر خواهر شوهرم یکسالش نشده و خیلی بامزس،فهمیدم غیر مستقیم میگه که اینو کردین بچه خودتون 😳

بعدشروع کرده از کارای اون تعریف کردن ک خیلی خوبه و‌فلان،

منم داشتم ب مینام غذا میدادم  و  قربون صدقش میرفتم برگشت گفت 

اینو ولش کنید بچه بیارید این براتون کار نمیشه ها

میدونم ب من گفت ولی جمع بست که مستقیم نگه ،

نه ساله عروسی کردیم و بچه نداریم

خیلی حرفش دلمو شکست 

خوب مگه دست ماس که نمیشه

دیشب با گریه خوابیدم 

به هیچکس نمیتونم حرفمو بگم ،بجز اینجا که راحتم 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍

میدونه ک مشکل دارین یا نمیدونه

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍

😔

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد نه سال نمیدونه؟

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2740

من جات بودم سری بعد یه سگ میاوردم دعوتش میکردم شام

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌

عزیز دلمی خدا بهتر دوسته و قطعا به خواستت اگاهه ازش بخواه انشالله دامنت سبز میشه از ته دلم اگه قابل باشم از خدا برات خواستم

حرف و سخن اطرافین واگذار خدا کن 

انشالله ارامش همیشه تو زندگیت باشه 

عزیزم اصلا اهمیت نده بهش من مجردم و یه مرغ مینا و دوتا گربه دارم دائم از دوست و فامیل و آشنا تیکه میشنوم ک خونتون باغ وحشه دختر حیوون نگه نمی‌داره . همینه که بلد نیستی به غذای ساده بپزی .و...... به نظرم اهمیت نده مردم دهنسون همیشه بازه

عجب بابا عجب

پنج ماه پیش یکیشو سقط کردم ،میدونن در تلاشیم ولی نمیدونن چرا نمیشه

دلیل پزشکی خاصی هم نداریم برا نشدنش ولی نمیشه 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍