2733
2734

سلام شنبه میرم تو۲۸هفته از صبح یه دردی زیر دلمه میخوام بشینم پاشم یا راه برم درد بدی دارم حرکات بچم خوبه ولی این درد خیلی بده احساس سنگینی و فشار نمیزار راه برم چیکارکنم دارم ازاسترس میمیرم😭😭😭

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیز اینجور بودم دکتر یه قرص برام نوشت 

نگفت برا چیه؟خطرناکه؟برا بچه اتفاقی نیوفته دارم سکته میکنم ازاسترس ای خدااا چیکارکنم الان😭

2738

ارامش داشته باش خود استرس بدنتو میریزه بهم دراز بکش نفس عمیق بکش  اب بخور نگرانم نباش ایشالا هیچی نیست دیدی  بهتر نشدی دکتر برو ولی ارامش داشته باش خود اون استرس بدتر میکنه

هرچه پیش میری دردا بیشتر میشه ولی باز به دکترت بگو زیر دلت تیر میکشه یا استخون لگنت درد میکنه ؟

استخون طبیعیه ولی اگه زیر دلته که بپرس حتما ،خیلی مواظب خودت و نی نی ت باش

هرچه پیش میری دردا بیشتر میشه ولی باز به دکترت بگو زیر دلت تیر میکشه یا استخون لگنت درد میکنه ؟ است ...

کمرم پایینش خیلی درد میکنه زیر دلمم درد میکنه موقع پاشدن نشستن راه رفتن درد میگیره

ارامش داشته باش خود استرس بدنتو میریزه بهم دراز بکش نفس عمیق بکش  اب بخور نگرانم نباش ایش ...

دعا کن چیزی نباشه نگران بچمم طوریش نشه یوقت

کمرم پایینش خیلی درد میکنه زیر دلمم درد میکنه موقع پاشدن نشستن راه رفتن درد میگیره

نگران نباش استراحت کن تو بارداری هر جور دردی رو ممکنه حس کنی اگه نی نی ت حرکت میکنه پس خیالت راحت بخواب فردا زنگ بزن بهداشت یا دکترت و بپرس عزیزم درکت میکنم نگرانیتو ولی بارداری و دردای همه باهم فرق داره 

نگران نباش استراحت کن تو بارداری هر جور دردی رو ممکنه حس کنی اگه نی نی ت حرکت میکنه پس خیالت راحت بخ ...

حرکتاش خوبه الانم  تکون ریز میخوره 

توروخدا دعاکن چیزی نباشه

2706