2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کالسکه و صندلی ماشین و صندلی غذا و اینا رو نگیری آره میشه(یا اینکه یکی از اینا رو بگیری اونم ایرانی... کالسکه ایرانی الان دو تومنه)

لباس و بهداشتی و شوینده و اسباب بازی و سرویس خواب(بالشت و تشک و این چیزا)

پریشاهدخت قصه ها...بنشین کنار من سادگیه دیدنی/حرف بزن ای غزل سالها شنیدنی/چای به نیمه رسید نقل لبت آب شد/حرف بزن ای غزل نغمه ی جان منی
2728

فقط باید خیلی خیلی ضروری جات بگیری، من الان برای دخترم وسایل خریدم ،چون با دختر اولم شیر به شیر هستن،خیلی جزیی در حد چندتا لباس و ساک و پتو دور پیچ نازک فقط حدود یک و نیم شد، کل خریدم اندازه ۱ کشو، همه چیزش

اره میشه،

فقط چنددست لباس سایز صفر و یک و دو بخر،یه تشک و بالشت خودت پارچه بگیر درس کن،یه پتو نوزادی،یه پتو دور پیچ،یدونه ناخن گیر و تب سنج بخر،دوتا کلاه و جوراب و دستکش نوزادی،یدونه حوله تک،دوتا جغجغه،یدونه هم ازین پوپت هایی ک بشه حموم ببری،یه متر پارچه کهنه بخر واسه خشک کردن بچه،یدونه هم زیر انداز

اینارو بخری درحد همون سه چهار تومن میشه،

به نظرمن پستونک و شیشه شیرو اینا فعلا نخر،چون ممکنه بچه ات استفاده نکنه،

ببین اگه خواستی لباس بخری از سیسمونی جاهد بخر،واقعا جنساش عالیه و قیمتاش ارزونه،

من از سیسمونی نی نی حورا هم زیاد وسیله گرفتم ،اونم قیمتاش خوبه خواستی حتما سر بزن،قیمتاش خیلی ارزونو جنساش با کیفیته،

واسه منم دعا کن دامنم سبزشه

2738
قم

سلام گلم من اتفاقی تاپیک اولتو خوندم ..اخه منم میخواستم شیر پاستوریره بدم به بچم گفتم ببینم خانوما چی گفتن .بعد فهمیدن داری بچه کسیو بزرگ میکنی هنوزم پیشته مگه پدرو مادرش نیستن ..اگ پیشتون هنوز سختت نیس هم بارداری هم بچه داری ؟؟

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم