2737
2734
عنوان

جنس پوستم چیه واردا بیاین بگید

146 بازدید | 22 پست

من روی پیشانی و بینیم برق میزنه ولی کنار بینی و بالای ابروم پوسته پوسته میشه.وقتی با شوینده میشورم صورتمو حس کشیدگی داره همه جای صورتم اما بعد یه ساعت پیشانیم انگار یه چیزی از خودش ترشح میکنه ک براق میشه😳 ولی پوستم صافه اصلا جوش ندارم روی بینی و کنار بینی منافذ دارم اگه میگید مختلطه پس چرا دقیقا کنار بینیم پوسته پوسته میشه و بعد شستشو پوستم کشیده میشه؟؟؟

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
احتمالا پوستت دهیدراته شده ابرسان مرطوب کننده استفاده میکنی؟

اره بابا هرروز ابرسان میزنم خیلی بهش میرسم.بخاطر پوسته هاش میگی ؟؟؟؟

2738
خوب پس چرا دقیقا اون نقطه ای ک چربه پوسته میده 

منم دقیقا مثل شمام دکتر رفتم گفت مختلط، دارو واسه چربی و جوشم میداد پوستم خیلی خشک میشد از طرفی دارو واسه خشکی و پوسته شدن میداد صورتم چرب میشد و جوش میزد دکتره مونده بود چکار کنه   

خدایا طوری دستمو بگیر که کسی منو دست کم نگیره   
منم دقیقا مثل شمام دکتر رفتم گفت مختلط، دارو واسه چربی و جوشم میداد پوستم خیلی خشک میشد از طرفی دارو ...

اخه چیکار کنیم پس الان پوسته دادنش خیلی اذیتم میکنه کرم نمیتونم بزنم وقتی اسکراب میزنم و میخوام تمیزش کنم صورتم ب قدری قرمز میشه و میسوزه انگار چنگ زدم صورتمو

2706