2737
2734

بچه ها من قبلا کف سرم نزدیک پیشونیم پوسته پوسته میشد شامپو کتوکونازول استفاده کردم خوب شد حالا چند وقته پوست صورتم کنار بینی و بالای ابروهام پوسته پوسته میشه گاهی میخاره و قرمز میشه ابرسانم استفاده میکنم نمیدونم از چیه؟؟الان دیگه نمیدونم واقعا اخه جنس پوست من چیه ارایش میکنم برق میوفته نشونه چرب بودنه ولی خوب پس چرا پوسته میده؟؟بعضی وقتا صبحا پامیشم میبینم پیشونیم برق افتاده و چربه بعضی وقتا میبینم پوستم کش میاد و خشکه جنس پوستم چیه اخه ک محصولات مراقبتی مخصوصشو بگیرم الان نمیدونم این پوست پوست شدن از چیه ک درمانش کنم کمکم کنید اگه تجربشو دارید چی بزنم دیگه خجالت میکشم واقعا از شوهرم هرروز باید برم حموم 

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️
مختلط

خوب مختلط پس چرا یروزایی کل صورتم خشکه یروزایی کل صورتم چربه اخه مختلط خطوط T صورت چرب میشه فقط بعد الان دقیقا همون Tبرامن پوسته میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوب مختلط پس چرا یروزایی کل صورتم خشکه یروزایی کل صورتم چربه اخه مختلط خطوط T صورت چرب میشه فقط بعد ...

مختلط فقی تی زون نییست

یعنی مخلوطه دگ😂مثلا یه جا چرب یجا خشک بی ثباته عوض میشه

سخته ولی به هر قسمت یطور برش و تو ارایش رو قسمتا چرب اخر پودر بزن

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون

پوستت خشکه اون چربی ک بعضی وقتا پس میده از داخله ولی سطح پوستت خشکه و چربی طبیعیش رو از دست داده شایدم حتی کم کاری تیرویید داری

پوست منم مثل شماست فقط مرطوب کننده هیدرالیفت ازپسش براومده تاحالا ک جدیدا کارخونش تولید نمیکنه از شانس من باید مشابهش رو پیدا کنم

لا تَخَف وَ لا تَحزَن 

[QUOTE=169664337]پوستت خشکه اون چربی ک بعضی وقتا پس میده از داخله ولی سطح پوستت خشکه و چربی طبیعیش رو از دست داده شای ...[/QUOT فقط پیشانیم چرب میشه لپ و گونه و بینیم همیشه خشک وپوسته پوسته میشه موندم چی بگیرم فک میکنم بخاطر اینکه همش کرم هام مخصوص پوست چربه تشدید شده 

2740
قرص خاصی مصرف میکنی؟من یسری دکتر بهم قرص ال دی داد مصرف ک میکردم یبار پوستم خشک بودو پوسته میشد یبار ...

نه قرصی نمیخورم قرصای پیشگیری ینی میگی اینجوری میکنن؟؟