2733
2739

من نياز مالي خاصي نداشتم كارمند بودم.با پست بالا و گروه شغلي خوب

باردار شدم استعفا دادم 

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
من میرم ، چون بخاطر وجه اجتماعی.  و سرگرمی و بیرون بودن از خونه که یکنواخت نباشم میرم ! فقط زن ...

منم الان سر همین ها پشیمون شدم

واقعا این چیز ها ارزش داره صبح تا ظهر پیش بچه نباشم؟

منم الان سر همین ها پشیمون شدم واقعا این چیز ها ارزش داره صبح تا ظهر پیش بچه نباشم؟

خب اره ، زیادی پیش بچه بودن و سرویس دادن هم خوب نیس ، شما فقط یکسال اول رو مرخصی بگیر کامل پیش بچه باش ، بعدش نصف روز رو واسش هرکار لازمه بکن ! بچه های اینجوری مستقل تر و محکمتر هم میشن

.

بستگی به جاش و حقوقش داشت،

من الان نیازهم دارم ولی نمیرم چون دخترم فعلن برام مهمتره، اینجا تنها هستم و نمیتونم اعتماد کنم و بچه م رو به هرکسی بسپارم، فعلن منتظرم ی کم بزرگتر بشه شاید دو سال دیگه رفتم دنبال کار، 

2706