2733
2739
عنوان

همیشه حق با والدینه نه نوجوان!!!

123 بازدید | 19 پست

سلام امروز همسایه روبروییمون صدای دادش کوچه رو پر کرده بود یه دختر ۱۷ ساله داره خانمه خیلی جیغ و داد میکنه همیشه هم صدای شکستن وسایلی خونه و کتک کاری میاد امروز یهو دیدم صدای جیغ میاد با کارد آشپزخونه افتاد دنبال دخترش خلاصه دخترش در رو باز کرد از خونه اومد بیرون این خانمه هم دنبالش ولی مثل اینکه به گفته خودش آب شده رفته زیر زمین یعنی فرار کرده دخترش از خونه

میگه همیشه اتاقش نامرتبه امروز میخواستم بهش چاقو بزنم میگه دلم میخواد سرشو ببرم

بعد میگه دخترم آدم نیست که از خونه به این خوبی زده بیرون شوهرش بعضی شبا خونه نمیاد از ترس این زنه اتفاقا یبار شوهرشو انگار چاقو زده اما عمیق نبوده و شوهرش نجات پیدا کرده

بگذریم الان هرجا زنگ میزنه خونه دوست و آشنا خبری از دخترش نیست دختره افسردگی حاد داره از بچگی کتک خورده و تحقیر شده اعتماد بنفس نداره یه چشمش مشکل داره انگار حین کتک اینطور شده 

و با هیچکسم نمیتونه دوست شه اینا رو خود دختره به من گفت یبار که مادرش نبود

واقعا دلم واسش میسوزه شانس آورد فرار کرد از دست این زن

نوشته کیه ..؟

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

افسوس برای این دختر

افسوس برای مادر 

افسوس برای این خانواده 

خدایا ارامش و سلامتی و دل شاد رو نصیب همه بکن.   

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2738

نمیدونم چرا بعصی ها فکر می‌کنند چون پدر و مادرن پس میتونن هر غلطی بکنند زنیکه روانی ریده به زندگی ی دختر بدبخت .بابا چقدر بی‌غیرت بوده که دخترشو زیر دست چنین افریطه ای گذاشته امیدوارم دختره حالش خوب باشه و اصلا پیدا نشه جون با این توصیفی ک شما کردی قطعا دختره رو میکشه

#انسانیت
2706