2733
2734
عنوان

🌹 ختم سوره اعلی + آیت الکرسی + دعای هفتم صحیفه سجادیه 🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 6916 بازدید | 899 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@نگییییین    

خواهر عزیزم به نیتت خوندم.

ان شاالله به برکت این ختم حاجت روا بشید  و هر روزتون سرشار از لطف و برکت و مهربانی خداوند و سلامتی باشه و خوشبخت و سعادتمند و عاقبت به خیر باشید.ان شاالله به حق امام زمان(عج) حسین جان به زودی زود سلامتی کاملش رو به دست میاره.اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم.💖💙💜💛

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.
2731

@نگییییین    

خواهر عزیزم به نیتت خوندم.

ان شاالله به برکت این ختم حاجت روا بشید  و هر روزتون سرشار از لطف و برکت و مهربانی خداوند و سلامتی باشه و خوشبخت و سعادتمند و عاقبت به خیر باشید.ان شاالله به حق امام زمان(عج) حسین جان به زودی زود سلامتی کاملش رو به دست میاره.اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم.💖💙💜💛

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

💫💫💫💫💫💫💫💫

سوم بهمن : @آب     (به نیت گشایش کار همسرشون ان شاءالله)

عزیزم ان شاءالله با واسطه حضرت زهرا (س) حاجت تون برآورده بخیر بشه و از جمیع بلایا در امان باشید.آمین یا رب العالمین

💐💐💐💐💐💐💐💐

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
2738

@آب    

دوست نازنینم انشاالله به برکت این ختم حوائج قلبیتون برآورده به خیر وزندگیتون سرشار از نور ورحمت الهی بشود🌹🌹🌹

انشاالله گره کار همسرتون به عنایت ویژه خانم فاطمه زهرا علیها سلام گشوده بشود💖

🌤 *"أن الأرض یرثها عبادی الصالحون"* 🌤صهبای سابقم دوستان عزیزم💖

@آب   ان شاءالله بزودی حاجتروابشی و گره از کار و مشکل همسرتون باز بشه و از جمیع بلایا در امان الهی باشید. 🌿☘️🍃🌼🙏

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

سوم بهمن :  @آب    

عزیزم ان شاءالله  حاجت تون برآورده بخیر بشه و از جمیع بلایا در امان باشید.آمین یا رب العالمین

خداوند همه ما را حاجت روا کند ان شالله

https://harfeto.timefriend.net/16297043150045

ختم امروز به نیت @آب   بجا آوردم انشالله بحق این غروب جمعه خدا بده حاجت ش را .....الهی آمین 

انشالله بحق آقاامام زمان خدا مشکل ش رو حل کند ودل ناشادش شاد شود ولب ش خندون .....الهی آمین 

نورالهی توزندگیش بتابه وامیدش ناامید نشه ......الهی آمین 

بازبون روزه برات دعاکردم 

خدایا بده حاجت همه را.....الهی آمین 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2706