2737
2734
عنوان

بچه های تاپیک بامداد خمار بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 11438 بازدید | 765 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم جواب سوالمو دادین ولی نتونستم ببینم  اخ ترکید بود

عزیزم من دیدم سوالتو و اشنایی دارم تایپیک خوبیه و اکثرا راضی🥰

او تند خو نبود،آنها از سمت شکسته اش به او نزدیک میشدند.
عزیزم جواب سوالمو دادین ولی نتونستم ببینم  اخ ترکید بود

فردا برمیگرده ببین 😂

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
@زیتونپرورده   @آلاهیدا   @مامان_الیساهستم2    

چی شده ننه؟؟؟؟؟؟

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
چی شده ننه؟؟؟؟؟؟

توضیح اولو بخون 

من هر جا برم باید اینو بگم 🤣

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
@زیتونپرورده    عزیزم متاسفانه تاپیک‌قبلی ترکید من متوجهنشدم‌جواب شما چی بود

من یادم رفت چی پرسیده بودی گلم....

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
2738
@کچر ‍  سلام عشقم گفتم تگت کنم قراره امشب اینجا گزارش بدیم 😄

چه قشنگم تگ کردی 😂

@کچر    

@سمیه1396   @sepiiiiiideh   @فندق_فسقلی   @دیانا24   @آسنات99   ...

تو‌بگو فقط یه دونه 😂😂😂😂😂

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
اینم در رابطه با ترکیدن تاپیک

مرگ بر حسودان بامداد😏😏😏😏

تو‌بگو فقط یه دونه 😂😂😂😂😂

😂😂

منم گوجیده شدم 

@سمیه1396     @آلاهیدا    

💓💓💓

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706