2737
2734
عنوان

تاپیک وزن مربوط به چالش ( بامدادخمار )

| مشاهده متن کامل بحث + 24242 بازدید | 1314 پست
وزن اولیه    وزن هفته پیش       وزن الان       وزن هدف  ...

وای مبارکته ماشالله🤩

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام 

فاطمه 

وزن 4 روز پیش 99.900

وزن امروز98.800

وزن شروع چالش 99.900

وزن هدف 78

@بامدادخمار  

@آلاهیدا  

@دختردی۲  

@abremaman  

@sepiiiiiideh    

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊
2731

نام :الهه 

وزن شروع:   ۸۲/۶

وزن هفته پیش:   ۷۹/۳

وزن این هفته:   ۷۸/۲

وزن هدف :۶۵

@سمیه1396    

بِحقّ الحُسَین                                                                                اللهم عجِل الولیکَ الفرج                                                                  🖤🖤🖤🖤🖤                                                                            دعای من درروضه                                                               اباعبدالله الحسین علیه السلام                                                                                                                                            فقط ظهورامام زمانم

سلام دوستان

تاریخ شروع ۳ دی 

وزن شروع ۷۱/۷۰۰

وزن امروز ۷ دی ۷۱/۱۵۰

خوبه آیا؟؟؟😁

💜و خدایی که به شدت کافیست💜 شروع رژیم  ۹۹/۱۰/۰۳ قد ۱۶۰ وزن فعلی ۷۱/۷۰۰  هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۰ هدف سوم ۵۵ هدف آخر ۵۰ گروه زرد💛@فندق_فسقلی 💛💪 دوبار میشم همون مانکن دوسال پیش💪 ♡♡باز میشه این در صبح میشه این شب صبر داشته باش♡♡

وزن اولیه            وزن الان            وزن  هدف  

۶۱/۵۰۰                ۶۰                       ۵۵ 

💐💐💐💐💐💐💐🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

آسنات جون فکر کنم باید برم سبز بشم درسته؟

@آسنات99    

🌈به نام خدای رنگین کمان 🌈
2738
سلام  فاطمه  وزن 4 روز پیش 99.900 وزن امروز98.800 وزن شروع چالش 99.900 وزن هدف 78

ماشالله عالیه😍😍😍

💜و خدایی که به شدت کافیست💜 شروع رژیم  ۹۹/۱۰/۰۳ قد ۱۶۰ وزن فعلی ۷۱/۷۰۰  هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۰ هدف سوم ۵۵ هدف آخر ۵۰ گروه زرد💛@فندق_فسقلی 💛💪 دوبار میشم همون مانکن دوسال پیش💪 ♡♡باز میشه این در صبح میشه این شب صبر داشته باش♡♡
ماشالله عالیه😍😍😍

مرسی عزیزم😍

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊
شما چکار کردی گلم ؟ خوب پیش میری ؟

فدات بشم ممنون.

همیشه یادت میکنم ک اولین نفری بودی ک کمکم کردین توی تایپک

و راهنماییم کردین😘

من همسری دو روزه باهم ورزش میکنیم بخاطر مریضیش🤠

اینطوری انگیزمون بالاتر رفته😊

اما متاسفانه خودم ترازو ندارم ببینم چ کردم😪

تا چند وقت پیش باشگاه میرفتم اونجا وزن میکردم..العان بخاطر سرمای شدید نمیتونم فعلا برم

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
2706