2737
2734
من حس می کنم باردارم.یه پسر دارم که شهریور دوسالش شد ولی الان تو آبان حس می کنم باردارم.به خاطر پسرم رس و دانشگاه رو ول کردم و امسال داشتمدوباره می خوندم تا برم دانشگاه ولی اگر واقعا باردار باشم بازم نمی تونم.از خودم بدم میاد خیلی داغونم.س وویار لعنتی باز برگشته ولی جرات ندارم برم دکتر.می ترسم دکتر هم اون چیزی که تو دلم هست تایید کنه.من برای بارداری قبلی کلی برنامه داشتم و کلی به خودم و شوهرم رسیدم تا مطمئن باشم بچم سالمه ولی الان این یکی کاملا بی برنامه بود.مس ترسمناقص باشه و یه عمر زمین گیر بشم.می ترسم بچم مشکلی داشته باشه.نمی دونم چکار کنم دارم دیوانه میشم.مشخصا من مخالف سقط هستم و بچم را نگه می دارم ولی می ترسم سالم نباشه
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم ناخواسته بود تازه من دارو اورژانس مصرف کرده بودم اما ایشون سف تر این حرفا بودن یکم ناراحت شدم اما همه خوشحال بودن بابام زنگ زد گفت این که تو دلت بچه سید نبینم بهش اخم تخم کنی مامانمم با ی ست لباس و ی پتو تا فهمید اومد خونمون همه کلی انرژی مثبت بهم منتقل کردن شوشو هم که مخالف بود هی میگف این مال من 9 ماه تحملش کن فقط
آدمی ساخته افکار خویش است فردا همان خواهد شد که دیروز به آن می اندیشید....
از نظر سلامتش مطمئن باش چون یه بچه سالم داری ‌ولی از نظر مشکلات و گرفتاری های حق داری ناراحت باشی چون خیلی سخته من خودمم دانشگاه قبول شدم دوترم رفتم دخترم بدنیا اومد دیگه درست نتونستم ادامه اش بدم یه ترم مرخصی گرفتم تا دخترم شد یک سال دوباره ناخواسته باردار شدم دیگه کلا قید همه چیو زدم و خونه نشین شدم
خدایا عاشقتم
2738
منم ناخواسته بود اما کنار امدم و نگهش داشتم امروزم رفتم قلبشو دیدم پسرمم 23 ماهشه عزیزم اینقدر علم پیشرفت کرده که لازم نیست خدایی نکرده بچه ناقص بیاری ازمایش سه گانه میدی اگه مشکوک باشه خدایی نکرده ازت ازمایش امینوسنتز میگیرن معمولا تو هفته ی 14 این ازمایش رو مگیرن. من ازدواجم فامیلی تو خانوادمم سابقه نرمی استخوان و اینچیزا زیاد داریم همه رو به دکتر گفتم گفت از دی ان ای بچه ازمایش میگیریم اگه مشکلی بود بهتون حتما خبر میدیم . ولی من مطمِنم نینیم سالمه
یه مادر با دوبچه ساکن امریکا
وای منم دلم یه ناخواسته میخواد اصلا نمیتونم برای بارداری دوم تصمیم بگیرم همیشه پیش خودم میگم دومیو ناخواسته باردار بشم بعدشم برو خداذوشکر کن که راحت باردار شدی تو نمین سایت بببن چقدر بچه ها باردار نمیشن با هر دواودرمونی دوروبر خودمم پرن از ابن ادما
برایم دعا کن......اجابت مهم نیست ....نیاز من به ارامشی ست که بدانم تو به یاد منی
عزیزم مطمعنی واقعا بارداری؟؟؟ اخه یه ویروس جدیدی اومدی تمام حالتاش مث ویار حاملگیه. من تازه خوب شدم. حالم به هم میخورد سردرد داشتم بی اشتها بودم از بوی غذا بدم می اومد. واقعا باورم شده بود ک باردارم
2706