2733
2734
منم ۲۲ شالمه واسه منم یه عالمه چرت و پرت گف ولی همش الکی بود دقیقا وقتی رفت ک از کار بیکار شد دو روز ...

سعی کن فک نکنی .تنها چیزی ک می مونه فقط اعصاب خوردی مریضی واس ماس.سرتو گرم کن .هی بخای ب چرا چرا فک کنی نابود میشی در صورتی ک اون ادمم خوشه و عین خیالش نسس

خدا ارامش لحظات من است❤اکانت دست منو خاهرمه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خب چجور میخاستید ذهنم پاک کنید.

بی خیالش ، حرفای جدیدتو که می خونم می فهمم هنوزم توی خیالپردازی باهاشی و درک نکردی چجوری بازیت داده ، نفهمیدی چجوری توی آبنمک خوابوندتت که هر وقت دلش خواست بیاد بگه اون موقع بهم ریخته بودم و یه بهونه ام بیاره بگه الکی زدم این رل ، باور کن به ادمایی که خودشونو زدن یه خواب نمیشه کمک کرد. من فقط چون گفتی خیلی تحملش سخته ، اون بار سختی رو از رو ذهنت کم کم بردارم ولی وقتی هنوز درگیر دروغ هاشی و خامی کاری ازم بر نمیاد .چندسال دیگه می فهمی چه کثافتی‌بوده و چجوری بازیت داده که فک کنی خودت خواستی

.پایان
2740
داره بازیش می ده و توی آبنمک خوابوندتش تا هر وقت دور دورش تموم شد برگرده فقط درک نمی کنه من چی میگم

اگ برگرده هم من قبولش نمیکنم شاید بازیم داده باشه یا هرچی ولی من دیگ باون رابطه برنمیگردم 

بی خیالش ، حرفای جدیدتو که می خونم می فهمم هنوزم توی خیالپردازی باهاشی و درک نکردی چجوری بازیت داده ...

این ک تو خیالشم  یا ب اون روزا فک میکنم کاملا طبیعیه .من خودم ب خاب نزدم برعکس از همون هفته بعد سعی کردم قوی باشم سعی کردم گریه نکنم چون هیچ  کس حتی ۱نفر نبود کنارم تموم اون  روزا رو من با بچه های سایت گزروندم .بابت خریت هام اره پشیمونم کاملا میفهمم اره بازیچه بودم همه چی میفهمم کسی جای من نیس بدونه چی کشیدم چیشد ادما گاهی واس روزای خوبشون جال خوببشون تنگ میشه و این دلیل نمیشه از واقعیت دور باشم 

امیدم ب همینع😔

حیف دنیا هایی که واسه شما ساختن و کسی اطراف تون نیست چشم تونو باز کنه که ...دلت به امید پوچی خوشه که برات یه رابطه چندساله با باز رفتن طرفی‌که داره ازش استفاده می کنه می سازه

.پایان
اگ برگرده هم من قبولش نمیکنم شاید بازیم داده باشه یا هرچی ولی من دیگ باون رابطه برنمیگردم 

باور کن از مدل حرف زدنت که اگه بیاد قبولش نمی کنم زیاد شنیدم ، فقط کافیه اب و تاب شو زیاد کنه خودت منت شو می کشی که بمون من هر کاری می‌کنم فقط اب و تابشو 

.پایان
این ک تو خیالشم  یا ب اون روزا فک میکنم کاملا طبیعیه .من خودم ب خاب نزدم برعکس از همون هفته بعد ...

کسی جای تو نبوده ببینی چی کشیدی؟ دیونه چی کشیدی؟یه پسر بازیچه و سرگرمی خودش کردتت و نفهمیدی ، توی این دنیای لعنتی دردای بدتر از اینم هست .فقط چون عاشقش بودی راحت داری می گذری ازش

.پایان
باور کن از مدل حرف زدنت که اگه بیاد قبولش نمی کنم زیاد شنیدم ، فقط کافیه اب و تاب شو زیاد کنه خودت م ...

من ته این داستان میبینم بیاد هم نمیشه میدونم اذیت میشم .واقعا جدی میگم ۱۰سال پخته تر شدم این مدت

2706