2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوما لطفا برام گزارش بزنید😭😭😢

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5574811/همش-یاد-گذشته-میوفتم-حالم-خیلی-بده

دست‌هایم را در باغچه می‌کارم، سبز خواهم شد می‌دانم، می‌دانم، می‌دانم و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت.🕊🌱
2728
2738

۱ماه پیش کات کردیم قرار بود این ماه خانوادش ببینم ک یهو ی روز گف خیانت کردم باید برم خودم بسنجم ک دوستت دارم یا ن و رفت و دوروز بعدش دیدم بیوش رله.چون نگران بود شماره خاهرش داده بود بم خاهرش ی زن۳۷ساله مهربونه ک روزای اول خیلی بام همدردی میکرد

خدا ارامش لحظات من است❤اکانت دست منو خاهرمه
۱ماه پیش کات کردیم قرار بود این ماه خانوادش ببینم ک یهو ی روز گف خیانت کردم باید برم خودم بسنجم ک دو ...

خب 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 

من توی این ۱ماه داغون شدم چون ی عشق جنون وار داشتم بهش هر دوروز حالش از خاهرش میپرسیدم .تا این ک ی هفته من اصن پیام ندادم بعد گفتم حالش چطوره گف هنوز ب فکرشی اوف😑😐بم برخورد میدونم منظوزی نداش

گفتم راجب رل جدیدش نمیگ ب شما.قبلا میپرسیدم میگف ن هیچی نمیگ ولی پریشب پرسیدم اون پیامم اصن ج نداد پیام بعدیمو ج داد قشنگ ۲بار پرسیدم ریپ نزد سوال بعدم ج داد 

ینی حالم بهم میخوره از خودم ک اینقد خار شدم