2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هوف😞عاشقی بددردیه ولی واسه خودت شخصیت قائل باش گلم  به خدا پناه ببر،باور کن یه صبری بهت میده ...

این ک ندونی چیشد یهو خیلی بده.من خیلی باهاش خاطره داره حتی اول اسمش بیومه هنوز

خدا ارامش لحظات من است❤اکانت دست منو خاهرمه
2731
2738
سعی کن گریه کنی ولی جوری بلند شو که دنبالت گریه کنه 

دیشب ماهگردجداییمون بود شد ۱ ماه

خاب دیدم بم زنگ زد گف سلام گفتم میدونستم میای دیدی بیومو دیدی هنوز دوستت دارم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔ولی قط کرد

فداتشم خواهری درکت میکنم عزیزم خواهره چه موجودیه خیلی پیگیرت بود که چی شده روش برگشته😑 خیلی بد ...

ناراحت شدم از گفتنش .شایدم کلافه شده خستش کردم

نهال دیشب تو خاب ب فکر شما بودم .خاب دیدم زنگیده بعد تو خاب میگفتم برم ب نهال ایدا اینا بگم کلی خوشحال میشن یهو صبح دیدم خاب بوده .دلم سوخت واس خودم

هیچ پسری ارزش گریه کردن نداره اون اگه تو براش مهم بودی اگه دوست داشت نمیزاشت انقد اذیت بشی خودتو کوچیک نکن از همین الان همین الان تموم کن این کاراتو عزیزم بعدا به حرفم میرسی

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
خیلی این خوابای عشقی عجیبه یه حس خوبی داره دوست داری بیدار نشی 

اصن ی حالی بودم میگفتم چ خوبه شمارم داشته چ خوبه منو یادش بوده ولی صبح پاشدم شدم مث روز اول