2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983800 بازدید | 118822 پست
باور کنید دیروز رفتم مغز خریدم کلی کشک خوردم اما باز پر نمیشه نمیدونم چی بخورم که هم سالم باشه و کرب ...

ببین عزیزم عامل اصلی کم نشدن وزن پر نکردن کالریه 

چون یه روز زیر کالری خورده میشه یروز اندازه کالری اینطور نمیشه 

و در ضمن بعد از هر 5 الی 10 کیلو از وزن از کالریت کم میشه اونوقت بدنت دیگه پاسخگو نیست 

هرگز برای سریعتر رسیدن ب هدف کالری پایین استفاده نشه چون ضربه های جبران نشدنی ب بدن میزنه و برگشت وزنت سریعتر میشه

اگر کالری پایین استفاده کنی بدنت میره تو فاز قحطی و هر چی بخوری رو ذخیره میکنه و حالت دفاعی میگیره و دچار سوءهاضمه میشی 

گلم تمام نکاتی ک گفته میشه فقط برای سلامتی خودته 

فقط نون و برنج رو محدود کن در استفاده از مواد غذایی آزادی که 

پس پر کن کالریت رو، با مواد مغذی و سالم 

به حکمتش دل بسپار 🌿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من الان قهوه میخورم ولی دکتر تغذیه قبلا بهم داده بود اندازه بخوری فک نکنم ضرری داشته باشه بادوم زم ...

اها ممنون عزیزم کره بادام زمینی فعلا ندارم

به کبد اسیب نمیزنه؟

فرو میریزد ستاره های پولکی از شب های پیراهنت...
2731
اوووووخی عزیزم😍😁😁😁😁 بخاب ب امید صبحونه😂 واااای بزودی میرسی شک نکن اونوقت میگی این من بودم رژ ...

اره والا با خودم میگم الان صبح میشه صبحانه توپی می خوری 

باید همونطور که بچه  را اروم میکنیم ذهنمون را هم اروم کنیم

به به چه برنامه قشنگی🤩🤩🤩 آفرررررررین عزیزم خوبه✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 شیرینی برنجی هم ک م ...

منم در حال پیاده روی ام 

ی دمنوش زنجبیل دارچین میلیدم

فاطمه جان  وزنم به ۷۳ برسه به گروه نارنجی صعود میکنم

به۶۸برسه ابی و به ۶۳ برسه میرم گروه سبزاخرشم که تاج طلایی رو سرم هست

ببین عزیزم عامل اصلی کم نشدن وزن پر نکردن کالریه  چون یه روز زیر کالری خورده میشه یروز اندازه ...

نه باور کن فندق جان قصدم سرعت تو کاهش وزن نیست یهو میبینم شب شد و کالری‌ام پر نشده و ساعت هشت به بعد میوه هم نمیخورم . امروزم خیالم راحته آش دارم پرکالریه جاتون خالی 😉

وزن اولیه:۲۷شهریور ۷۵و۵۰۰. ۳مهر ۷۴و ۴۰۰. ۲۵مهر ۷۳. ۳ آبان ۷۲و ۷۰۰. ۹آبان ۷۱و ۷۰۰.  ۲۳ آبان ۷۰ و ۵۰۰.  ۷ آذر ۶۹. ۲۱ آذر ۶۸ و۵۰۰.  ۵ دی ۶۷ و ۱۰۰. ۵ بهمن ۶۷ و۴۰۰. ۱۲بهمن ۶۶ و ۱۰۰. وزن هدف 60 .عضو گروه رژیم زرد بامداد خمارم 💛💛💛 رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود 😊😊
اها ممنون عزیزم کره بادام زمینی فعلا ندارم به کبد اسیب نمیزنه؟

ولی قهوه اسپرسو عالیه اگه معده تو اذیت میکنه میتونی با دارچین امتحان کنی

من خودم معده حساسی دارم اگه شکم خالی قهوه بخورم حالم بعد میشه بعد صبحانه با شکلات تلخ میخورم خوبه

سالخوری تا همیشه  شروع دوباره  ۱۸ بهمن
سلام عزیزم دقیقا منم مث شما خیلی نادم و پشیمونم نمیدونم چرا اینقد بی اراده شم

سلام عزیزمممم....چرا اینگونه شدیم ما ....من خیلی سرم شلوغ شده و خیلی استرس دارم اعصبی .... پرخوریمم از اینه ولی عذاب وجدان دارم 

تلاش میکنم ...بهش میرسم ...راز موفقیت فقط سخت کوشیست .
@banoye_emarat_aynaz    آیناز جون من واسه جبران این ده روز سست شدن میخوام این هفته رو کل ...

ب منم بگید جواب دادن ...ممنون ...منم خیلی سست شدم

تلاش میکنم ...بهش میرسم ...راز موفقیت فقط سخت کوشیست .
ولی قهوه اسپرسو عالیه اگه معده تو اذیت میکنه میتونی با دارچین امتحان کنی من خودم معده حساسی دارم اگ ...

من با معده خالی.نمیخورم ولی کلا زود اسید معدم میزنه بالا

ممنون عزیزم اینجوری هم  امتحان میکنم ببینم چطوره

فرو میریزد ستاره های پولکی از شب های پیراهنت...
2706