2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979564 بازدید | 118822 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم کاهشت مبارک💙💙💙💙 وزن شروعم 70 کیلو وزن هفته پیش 68 و نیم وزن این هفته 67 و 800 وزن ...

کاهش تو هم مبارک باشه گلم. 

ببین کم نشدن وزنت از چیه. 

من تو دو هفته قبلی متوجه شدم بخاطر ورزش نکردنم کاهشم خوب نبوده 

این هفته تلاشمو میکنم ببینم حدسم درست بوده یا نه. 

سلام مانکن های آینده 😘عزیزای دلم😍گزارش دیروزم  روزنهم9,12,99.صبحانه-----نهار..۱/۵تخم مرغ آبپز ...

سلام عزیزم🐥🐥

اشکالی نداره اما دیگه تکرار نکن همیشه طبق کالریت استفاده کن 

اگر یروز از مجازت بالا زدی همونقدر رو از کالری فردات کم کن

البته دیروز هم ک خودش فست بوده

ورزش هم داشته باش،،ورزش رو جزوی از زندگیت کن برای سلامتی و شادابی خودت

موفق باشی💛💛🐥🐥

به حکمتش دل بسپار 🌿
2728
کاهش تو هم مبارک باشه گلم.  ببین کم نشدن وزنت از چیه.  من تو دو هفته قبلی متوجه شدم بخاط ...

ممنون عزیزم

انگار متابولیسمم پایینه 

ورزشمم کمه

تنبلم اندکی😂

🔵 عضو گروه آبی تاپیک لاغری بامداد خمار 🔵 وزن شروع 70 کیلو ◀️69 کیلو ◀️68ونیم 🔵 وزن هدف 60 کیلو 🔵 من یه دختر قوی هستم😊😊

@فندق_فسقلی  

سلام سرگروه من دیگ خسته شدم واقعا

وزن لعنتیم از 82 پایین نمیاد. بالاتر میره باز میاد رو همون 82 دیگ ثابت. واقعا دیگ خسته شدم چون خیلی وقته ک وزن من اینجور هست

@بامدادخمار  

بامداد جان شما هم تگ کردم که یه راه حلی چیزی بدین

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
2738
سلام عزیزدلم🐥😍😍😍😍 من دم خونه تکونی هستم🥴🥴🥴🥴 تمام استخوونام درد میکنه😂😂😂😂😂 خودت چطوری ...

قربونت عزیزم خوبیم خداروشکر❤❤

خب پس حسابی خسته نباشی😘😘

چه خبر از اون قضیه؟

سلام عزیزم💛💛💛 کاهشت مبارک و پایدار🎉🎉🎉👏🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻 اشکال نداره وزنت کاذبه ...

سلام ممنون عزیزم💛

خدا کنه خیلی خورد تو ذوقم 

از امشب دوباره گزارش میدم وقتی گزارش میدم بهتر رعایت میکنم

💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛صعود به گروه زرد. ممنون از سپیده جون سرگروه بنفش💜 تاریخ شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳ ، چالش زمستانی ❄️❄️بامداد خمار وزن اولیه: 85،وزن هدف :60
2706