2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 984900 بازدید | 118822 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرت ادب نمیشه دیگه زحمت نکش ننش باید ادب میکرده ک نکرده خودتو خسته نکن به بچت برس😂😂😂😂

بچمم بخواد ننش و شوهرم ادب کنه که چی میشه😐

مرض دارم خو؟؟؟😬

بچه بیارم بعد شوهرم بره یادش بده مامانی خره😬

عقل نداره که😂

اره با دوست دارم امتحان کنم.مخصوصا از بعد رژیم به اینور علاقه مندشدم🤓🤓🤓نه خربزه عسل و نمیخورم🤐🤐 ...

منم امتحان نکردم😬 چیزشو نداشتم😬

ولی واقعا فکر کنم مرگباره😬

2731
نفسی ک 😂😂 روز فست 3 ق ماکارونی خوردم🤕🤕🤕😠 مریم_دوگی_ماما#   @مامان_2_گل_پسر   ...

😂😂😂😂

خجالت نمیکشی با بزرگتر خودت اینجور حرف میزنی😒

من نه اصلا تا حالا نگرفتم.نمیتونم.

آیناز_بوگیا#  

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
بچمم بخواد ننش و شوهرم ادب کنه که چی میشه😐 مرض دارم خو؟؟؟😬 بچه بیارم بعد شوهرم بره یادش بده ماما ...

😂😂😂😂😂😂مادر شوهر خره كيه خودت ادب كن

ببخشيد بي ادب شدم از مادر شوهر جماعت دل خوشي ندارم😂😂😂😂😂😂😂

سلام عزیزم ممنون ...روزت مبااارک🌸🌸🌸🌸

خواهش میکنم🌹🌹

ممنون عزیزم❤❤

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
سلام عزیزم😍😍😍😍 مبارکا باشه💃💃💃💃 انشالله بسلامتی پشت سر بذاری گفتم مینا رو چند وقته نیست خیر ...

قربونت برم دوس ندارم وزنم زیاد بره بالا نمیدونم چ کنم.تازه بیبی مثبت شده ولی هنوز ازمایش ندادم

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
ممنون عزیز دلم روز شما هم مبااارک الهی سایه تون همیشه رو سر بچه هاتون باشه💚💚💚💋💋🌸🌸

🥰🥰🥰

مرسی خوشگلم.

به هم چنین شما عزیزم🌺🌺🌺

طلایی شدنت هم مبااارک💃💃🌸🌸🌸

ممنون😍😍😍😍

منتظرتم یک شنبه تاج به سر ببینمت انشاءالله🌺🌺🌺

2706