2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979725 بازدید | 118822 پست
اِ اِ اِ ینی چی کلا ول کردم؟ اونم الآن؟ دم عید؟ باید محکم تر از همیشه جلو بری نبینم بگی نمیتونم ...

چاقی خر است...تا عید زرد میشم مطمئن باااااش گلی. زرد شدم تگت میکنم 

من همینطور که از وزن ۸۴اومدم۷۰ دوباره میتونم از۷۶.۵بیام برای۶۵.قد۱۶۵ وزن شروع۷۶.۵ به امید مانکن شدنممممممم  .هفته اول ۷۶ هفته دوم 75.5

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشالله به هدفت میرسی نگران نباش  اما آقایون که کلا همین مدلین  همسر منم تو این یک ماه ا ...

https://uupload.ir/files/xeq3_۲۰۲۱۰۱۲۴_۱۴۳۵۰۹.jpg

توروقران نگاه کن چی گرفته اورده امروز😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

من واقعا فازشو نمیفهمم دیشب اون همه گفت میدونستم ایجوری هستی نمیگرفتم اونوقت امروز گرفته اورده..

سوگلی خدا منم💜
سلام عزیزم اگه میخای رو ۸۳ تثبیت بشی کالریت میشه۲۵۰۰ از امروز شروع کن هفتگی ۱۰۰ کالری به کالری رژیم ...

سلام عزیزم.نه نمیخوام وزنم اینقد بمونه خیییییلی زیاده.ولی از امرو با اراده قویییی شروع کردم.من میتوانم  

من همینطور که از وزن ۸۴اومدم۷۰ دوباره میتونم از۷۶.۵بیام برای۶۵.قد۱۶۵ وزن شروع۷۶.۵ به امید مانکن شدنممممممم  .هفته اول ۷۶ هفته دوم 75.5
سلام گلم خوش اومدي🌺🌺🌺 دو صفحه اول رو بخون و شروع كن🌺🌺🌺 ٢٤ اسمم رو انگليسي بزن

واااای خیلی ممنون 💖💖

چشم حتما.

از دیشب دارم صفحات اول تاپیک و راهنماییهای بامداد خمار جان رو میخونم و یادداشت برمیدارم .

مرسی از راهنماییتون . دیگه واقعا داشتم شک میکردم نکنه نامرئی ام که هیچکس به پیامهام هیچ واکنشی نمیده 🙈😅

من حرکات شکم پهلو با چوب میرم ،زانوهامو تو شکم با ضربه میارم تعداد بالا میزنم  حلقه میزنم ،خیل ...

👌👌👌

به نظرم شکمت خوبه

فک نکنم صاف صاف بشه؟

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
2740
مرسی عزیزم❤❤میگم ما هر کاریم کنیم مثل دختریامون نمیشیم که من تو این حالت که عکسمو دیدی اصلا نباید جذ ...

ولی در کل عالی شدی همین که اراده کردی و لاغر شدی واقعا عالیه.بهت افتخار میکنم دوست خوبم💚🧡

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
از دست این سپیده و آیناز پری شدم اونا نشدن زد به کمر من 🤣🤣🤣🤣🤣 دو سه روز جلو افتادم ولی میدونم ...

از شما میشنوم تعجب میکنم جالبه من پری بودنی بیشتر وزن کم میکنم نه تنها بدنم ورم نمیکنه شکمم هم یکم جمع تر میشه،واسه همین واسه من پری و غیر پری فرق نداره هرهفته وزن میکنم  

2706