2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 980933 بازدید | 118822 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قربونتون بشم😍 از بس همه تون مهربونین😍 مگه میشه آدم بد باشه😍

عاقا چن تا پستتو دیدم.اهمیت نده به حرفاشون

بعضی وقتا هم با شوخی یا جدی قشنگ جوابشونو بگو.و فک نکن دیگه به حرفاشون.

شاید دوزاریشون کجه😐 حالا این دفه اینجوری بگو شاید حالیشون شه😤

میگممممم دیگه

بلدن کی بگن

وقتایی کهخودمو آماده کردم جواب بدم هیچی نمیگن

وقتایی که خفه میشم و قفل میکنم حرف میزنن

حالم ازشون بهم میخوره بخدا

فقط واگذارشون بخدا

2740
شاید دوزاریشون کجه😐 حالا این دفه اینجوری بگو شاید حالیشون شه😤

سپیده امروز تو مهمونی هممون نشسته بودیم 17 نفر بودیم ...بعد خواهرشوهرم خیلی زیاااد عکس میگیره طوریکه بقیه کلافه میشن خب...

بعدش یواشکی و آروم به شوهرش گفت میشه این عکسو یزارم اینستااا....؟؟

شوهرشم هی میگفت نه و این حرفاااا...بعد دید خواهرشوهرم ریز ریز داره بازم اصرار میکنه یهو صداشووو برد بالا داد زد سرش فاصله شونم کم بود گفت صدباااار بهت گفتم بیخود اینستا نصب کردی بیخود تو فضای مجازی هستی و یه سری حرفای دیگه بعدش خوارشوهرم بیچاره سرشو انداخت پایینو هی اروم اروم اشکهاش میاومد دلمم خیلی سوخت بخدا....

شوهرش خر پوله از اونا که همه چی ریخته زیر دست و پای زن و بچه اش...خلاصه یکم ضد حال خوردیم اونا هم تازه اومده بودن ولی مجبور شدن زود برگردن حالشون گرفته شده بود...منم میگم تو که شوهرت انقدر خوبه همش دو سه تا خواسته ازت داره خب رعایت کن اینستا نداشته باشب چی میشه حالا هم که داری چرا هی فرت و فرت عکس میزاری ...شوهرمم طرف شوهر اونو گرفت 🙄

@خوشگلشششونم   (فاطمه واقعا تو عاقلی ها که اینستا نریختی جون حساسیت ها بیشتر میشه)

2706