2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979684 بازدید | 118822 پست
اوخی کودک درونت مثل خودم فعاله هنوز😆😆👏👏

امروز رفتم بازار دیدم دلم هوس کرد میخرم😁😁😁شده کوچیکشو😋😋😋

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما بخرش منم چیزای کوشولو موشولو دوست دارم فانتزی طوری❤❤❤

اوهوم اوف از الان در تب و تاب ولتناینم😍😍😍😍

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

پروانه جونم شبت بخیر گلم 😗😗😗😗

2731
2738
ما ولنتاین هیچ کاری نمیکنیم فقط شوهرم واسه منو دخترمون گل میخره همین اصلا برای ما جدی نیست این برنام ...

مناسبتای ما تعداد روزاش کمه

تولد من، نوروز، سالگرد ازدواجمون اولین روزه ساله

تولد شوهرمو سالگرد عقد باز ی روزه

میمونه روز مرد و زن ک ما اونو چون چند ساله افتاده نزدیکای ولنتاین کردیم ی روز اونم 25 بهمن

بابت همین هیجانم زیاده😁😁

حتما کم میکنی نفس جان 5کیلو چیزی نیس دیگه.مث آب خوردنه. بزودی تو گروه طلایی میبینمت قشنگم

عزیزمنییی انشالله💪💪😍😍😍❤

قد=۱۷۰   وزن شروع👈۷۸  وزن فعلی👈۷۰  وزن هدف👈۶۵  

@دکترژنتیک   عزیزم بیا اینجا میگن بهت چطور کم کنی

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))
2706