2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 981494 بازدید | 118822 پست
باشه بیا انجام بدیم ولی من برای خودم برنامه دارم با آپ اونارو هم انجام میدم

باوشه عالیه من فعلن از اپ استفاده نمیکنم 

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیالت تخت تا شب بشه پنجاه تا که سهله دویست تا میره روش😄😄

عجب🤕🤕🤕

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
مشکل من اینه غرم بزنم سبک نمیشم چون اون حرف نمیزنه دوس دارم یکی من بگم یکی اون😂😂😂

اینکه میگن بگو مگو شمایین

تو میگی اون نمیگه😂😂😂😂

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2731
چجوری میخوری آخه تصورشم برام سخته😐میگمااا داره بوی دم برنجم میاد.... روزای فست بد هوس میکنم😬

سلام عزیزم خوبی😘😘😘😘 @خوشگلشششونم    شما چطوری فاطمه جان😘😘😘😘😘

میخوام کدوحلوایی بزارم 

اما نمیدونم چطور بپزم ک هم رژیمی باشه هم خوشمزه....🤔

شما روشی یاد دارین؟

البته بدجوریم هوس تاس کباب کردم😋😋😋😋

میگم کالرینو نگه دارم برای شام تاس کباب🤤🤤🤤🤤

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
سلام عزیزم منم وزن نکردم ولی خیلی بی انگیزه شدم یعنی خسته شدم حالا تا هفته دیگع انشالله کم کرده ب ...

اگه خسته شدین به ورزشتون تنوع بدین.موقع دویدن پادکست ها و ویس های انگیزشی و موفقیت گوش بدین. کتاب اثر مرکب رو بخونین ... از خدا کمک بخواین و یا علی بگین ... هرگز بقیه نمیفهمن چطور این بیست کیلو رو کم کردین و فقط یه رژیمی میفهمه چه زحمتی کشیدین ... پس خرابش نکن مامان علیرضا ... آقا پسرت بعدها بهت افتخار میکنه قهرمان💪💪💪

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
@سمیه1396   چرا اسنتات جون توی سایت نیست    

چون آسنتات نداریم خووو😉😁😁😁😜

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
2738
اینکه میگن بگو مگو شمایین تو میگی اون نمیگه😂😂😂😂

😂😂😂😂😂

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
منم فستمو با ۶۷۰ بستم.شماهم عالییی

آفرین دخمل گلی ...راستی مریم جون شما نینی داشتی آره؟

خاحر چه روزه ای گرفتی که ۴۰۰ تا مصرفی داشتی؟ بوگو ماهم بیگیریم 😂😂😂😂

خواهر سحری خوردم خووو... مگه سحری جزو کالری نیس 

چقد پیچیده بود واقعن فک کردم قلم گاو رو گرفتی پزوندی مغزشو خوردی 😂😂😂😂😂😂😂 گزارش پیشاپیش ف ...

تا شب افقی نشی ننه ... یه چیزی میخوردی ... تعادل خاحرم...😉😜

😂😂😂😂😂

😂😂😂😂

خوبی دختر ستاره سهیل شدی ؟؟

چ میکنی؟؟

2706