2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979859 بازدید | 118822 پست
عشقی.چهره معصومی داری خیلی قیشنگی😉😉😊😊😍😍

دست نخورده و اوجیناله😂😂😂😂😂😂

مرسی عشقم😘😘😘😘تو نازتری😉😉😉

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ندیدم عزیزم😫😫😫 میشه لطفا دوباره

میذارم لایک کن باش😉

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2731
دست نخورده و اوجیناله😂😂😂😂😂😂 مرسی عشقم😘😘😘😘تو نازتری😉😉😉

خیلی بدی من ندیدم

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
من دیدمت🤩چ ناناسی،چش خوشگل.😘

فدات شم نازنینم😘😘😘

[QUOTE=] Froala : https://facebook.com [/QUOTE]

سرگروه خوشگلم.

سایت آپلود که عکستو گذاشتی.

همونجا لینک سایتو کپی کن.

و اینجا past کن،

لینک سایت برا ما آبی میشه.

میریم میبینیم.

تولوخدا بزار مهمون دارم کارام مونده😂

2740

[QUOTE=172968381]شیرینی مصنوعی باعث ضعف بدن میشه سعی کن نخوری بجاش شیرینی طبیعی ب مقدار کم استفاده کن[/QUOTEاصلا نمیخورم نتونستم مقاومت کنم

عضو گروه زرد 💛وزن اولیه ۸۰ قد۱۶۸وزن هدف۶۰ 
نداد که😐

اسکلم کرد احتمالن💔😂🤦‍♀️

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
وای آیناز چه چشای درشتی داری ماشاالله😍😍😍 موهاتم خوراکه کشیدنه😁😂 خیلی خوشگلی دوست قشنگم ایشالا ...

😂😂😂😂مرسی سمیرا ایشالا من چی بپوشم💃💃💃💃👏👏👏

دست نخورده و اوجیناله😂😂😂😂😂😂 مرسی عشقم😘😘😘😘تو نازتری😉😉😉

😘😘😘😘

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
2706