2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979975 بازدید | 118822 پست
😂😂 بالا نوشتم  اونروز به فاطمه میگفتم خیلییی میترسم تو خونه یچیزی خراب بشه یا اب برداره خونه ...

وااااای خوندم چی شده چقدر ناراحت شدم...واقعا سخته..اونم تو این سرما...با بچه....میفهمم چی کشیدی😩😩😩😩😩

عزیزم کاش میشد کمکت کنم🤕🤕🤕

به حکمتش دل بسپار 🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آقاااااامنم ببرتونل زمان دوستدارم😌😍😂😂😂😂 عزیزمیییییی تو😘😘فرشته که توییی😘😘😍😍😍

نه ترررررررررررررسناکه😂😂😂😂😂😂😂😂😂

فدات عشققققققققققققم😍😍😘😘😘🐥🐥🐥🐥

به حکمتش دل بسپار 🌿
2728

سلااااااااااااااااام با اجازه ( استارتر جان) راضی باش لطفا

حالا که پربازدید شده لطفا

برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

ریشه کن شدن ویروس منحوس

صفر شدن فوتی ها

صفر شدن مبتلا ها

موفقیت ایران در واکسیناسیون

حفظ امنیت ایران ******

ازدواج همه جوونا. سبزشدن دامن منتظران نی نی

سلامتی همه بچه ها. سلامتی همه پدرومادرا

شاغل شدن همه بیکارا.صاحب خانه شدن همه مستاجرا

هم لطفا دعا کنید

و صلواتی هم هدیه به روح بلند سردار دلها ، سردارشهید حاج قاسم سلیمانی و یارانشون

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج بحق الحسین

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سرالمستودع فیها

بعد ما احاطه به علمک

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
سلااااااااااااااااام با اجازه ( استارتر جان) راضی باش لطفا حالا که پربازدید شده لطفا برای سل ...

اگه راضی نیستی بگو پاک کنم

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
@فندق_فسقلی     سلاااااااااااممم😍 من 3 ماه همراه شما بودم و وزن کم کردم...الان م ...

سلام عزیزم خیلی خوش اومدی👏🏻🐥🐥

عالیه پس اطلاع و آگاهی از روند تاپیک داری...با این وجود دو صفحه اول رو هم مطالعه کن چیزی از قلم نیفته✅

هر چالشی باشه تو امضام میذارم بخونش حتما✅

به حکمتش دل بسپار 🌿
2738
@فندق_فسقلی     ‍ ‍ ‍ سلام فندقی،خوبی؟ چقد چن روزه به فکرتونم،اوضاع خوبه؟ آرومی؟

سلام قشنگم 🐥 فدات خوبم ممنونم...شما خوبی؟💖

زنده باشی قندعسل.......آروم نبودم دارم آروم میشم🤗

به حکمتش دل بسپار 🌿
خخخخ🤣🤣🤣  الهه راست میگفت وقتی به وزن هدف میرسیم حریص تر میشیم و دوس داریم لاغرتر بشیم  ...

😂😂😂😂😂😂

آره واقعا....من سعی کردم رو سایز تمرکز کنم فعلا

استخووووونا انگاری اعتماد ب نفسن 😆😆😆😆

به حکمتش دل بسپار 🌿
سلام من خیلی افسرده شدم چون کاهش هام خیلی کمه  هفته قبل تقریبا خوب رعایت کرده بودم ورزشم داشتم ...

سلام گلم چرا افسرده؟!!☹️☹️☹️

گلم هنوز اول راهی...این حرفا خیلی بعیده گفتنش...بدن هر هفته ک یجور عمل نمیکنه....متابولیسم کم و زیاد میشه...شرایط بدن فرق میکنه....سعی کن ب خودت بیای...مطمعن باش این هفته اگر رعایت کرده بودی بشدت ذوق زده میشدی گلم

ببین ما خودمون بوده هم رعایت سفت و سخت داشتیم با ورزش اونوقت ۱۰۰ گرم کم کردیم...یا کم نکردیم...در عوضش هفته بعد کاهشمون بهتر بود....اصلا ناامید نشو...هفته ای ک کاهشت کم میشه ب خودت اینو بگو ک سایزمو کم میکنم💪🏻 

به حکمتش دل بسپار 🌿
@فندق_فسقلی     @متولدمرداد۶۸   @mami_sadra   سلام سرگروه جونم و دوستا ...

سلام گلم 🐥

الان بهتری؟

خیلیم عالی✅

تو تثبیت تا دو کیلو قابل برگشته....میل خودته عزیزم ببین چه میکنی....روز یکشنبه هدفت روتغییر بده👌🏻

به حکمتش دل بسپار 🌿
2706