2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983759 بازدید | 118822 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حدود ۵ تا خوب رعایت کنم راحت میرسم انشالله

آره ۵تا کمه حتما میرسی با اراده ادامه بده 

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
2731
باز خوبه کالریش میزنم نت طرز پختنشو یاد میگیرم😉

👌👌

من شله زرد و سمنو دوست دارم.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
صبونه جگر و پنیر رو همزمان خوردی؟ خیلی ناسازگارن  چه کالری سوووووزی مشتی 💪💪💪💪

جگر برای شوهرم بود فقط یه لقمه خوردم

برنامه تو خوب بود یه مقدار همه چی خوری هم زمانت ناسالمه اینو رعایت کنی تو سلامتت خیلی موثره

آره جمعه ها اصلا نمیتونم رعایت کنم چون شوهرم خونه هست هرچی داریم میارم باهم بخوریم 🙁

سلام عزيزم  نه شروع كن كالري مجازت بخور چاخ نميشي ورزش هم داشته باش🌷

سلام عزیزم ببخشیدیه سوال داشتم سرگروهم انلاین نیست فعلابپرسم ازش

من اخرشباخیلی دلم ضعف میره کالریمم پرشده نمیدونم چیکارکنم؟مشکل معده هم داشتم قبلا میترسم بازعودکنه😰

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
سلام ساراجون عالی بودی👏👏👏👏👏👏💙🌼💋

مرسی عزیزم از حمایتت😘😘💙

عضوتاپیک بامداد خمارتاریخ شروع رژیم12/9/401قد 158وزن شروع 71/600  😡  70/200😎69/400😎71/400😡68/900😎هدف53              اگه دیروز منو می‌شناختی امروز دیگه منو نمیشناسی، من روزانه رشدمی کنم💪💪
چی بگم هستن آدمایی ک خوبیارو زود فراموش میکنن 😞

ای کاش فقط خوبیا رو فراموش میکرد

عمو و زنعموی من به شدت آدمای حسودی هستن و چشم دیدن پیشرفت بقیه رو ندارن

داستان از اونجایی شروع شد که بابام سر یه سرمایه گذاری تونست چندجا زمین بخره

ایم زمین خریدنا عین خاری رفت تو چشم اینا

عموی من اننننننقدر با پدرم بد حرف میزنه که اصلا انگار نه انگار این همون کسیه که همیشه تو نداری هاش دستشو گرفته، پول قرض داده، خونه و زندگیشو به خاطر وام عموم گرو بانک گذاشته و..... 

مادرمم تا 3 سالگی عموم براش مادری کرده به معنای واقعی! 

حالا پاشو کرده تو یه کفش که باید خونه ای که از پدربزرگم رسیده به پدرم حتمااااا خراب شه و این آقا سهم زمینشو با خراب کردن یادگار پدربزرگم بگیره

عموی من از پدرم 20 سال کوچیکتره😔اصلا و ابدا حرمت بزرگتری رو نگه نداشته و هرجور دلش میخواد با پدرم حرف میزنه وتوهین میکنه

من به بابام گفتم داداشته قبول، باید سهمشو بدی قبول 

ولی بعد تموم شدن این جریانات حتما زنگ میزنمو هرچی از دهنم در میاد بارشون میکنم تا فکر نکنن این همه سال جواب بدیهاشونو ندادیمو سکوت کردیم چیزی جز احترام به بزرگتر بوده 

سلام عزیزم ببخشیدیه سوال داشتم سرگروهم انلاین نیست فعلابپرسم ازش من اخرشباخیلی دلم ضعف میره کالریمم ...

سلام گلم 

مقداري از كالريت رو بزار واسه شبت 

زود كالريت رو پر نكن ك دل ضعفه بگيري شبا

و اينكه اينجور مواقع دو ليوان اب بخور و خرما

خرما خيلي خوبه جلوي ضعف رو قشنگ ميگيره

مگه سمنو شکر نداره؟؟یه بار حاضری خریدیم نتونستم بخورم چجوری درست میکنی؟؟

ن شکرش طبیعیه

من ک تاحالا درست نکردم.جاریم درست میکنه

ازش امشب پرسیدم

میگه بعد جوانه زدن گندم .قبل اینکه جوانه به رنگ سبز بشه

باید گندم کوبیده بشه ۷ مرحله.بعدهر مرحله ابکشی بشه .این آب رو باید بزاری تح نشین بشه.بعد صبح ۳ برابر وزن اب ارد بریزی و بزاری بجوشه

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
ن شکرش طبیعیه من ک تاحالا درست نکردم.جاریم درست میکنه ازش امشب پرسیدم میگه بعد جوانه زدن گندم .قب ...

سلام گلم خوبي؟؟؟ 

چقدر سخته درست كردنش من ك عمرا برم سمت درست كردنش

اما هميشه ميخرم و ميخورم 😋😋😋

راستي خياطي؟؟؟؟ تو كامنتا خوندم