2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979688 بازدید | 118822 پست
اونایی که بچه دارنمیشن ازشون اسپرمو تخمک میگیرن بعدتقویت میکنن جنین میشه می‌زارن تو رحم  وارد ن ...

ولی تو خوب واردی😂😂😂

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ورزشی برای پهلو و شکم خوبه؟من سایزهام خوبه فقط شکم و مهلوم نیخوام کومک بشه.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
2731
آره همینش منو متفاوت کرده دیگه😎😎😎😎😂😂

😐😐😐😐😐😐😐

2738
سلام بچه ها  من یه سوال دارم تازگی‌ها گشنگی خیلی برام غیر قابل تحمله نمیدونم چرا اینجوری شدم ا ...

سلام گلم.اولا نذار به اون مرحله از گرسنگی برسی که از دستت خارج بشه ارادت. وقتی اون حالت اومد سراغت یه لیوان آب بخور،سریع نرو سمت خوراکی به خودت زمان بده،اینکار باعث میشه ولعت بخوابه تا حدودی،به این فک کن رعایت نکنی برمیگرده وزنت.به گفته های اطرافیان هم بستگی داره ها.تحت تاثیر قرار نگیر،

2706