2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 984155 بازدید | 118822 پست
یادت هستم گلم گاهی فرصت نمیشه تگ کنم فقط😕😘😘

عزیزمی🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره منم خیلی نگرانم😭😭 شاید فصل امتحاناس درگیر بهاره هااان؟😩

انشاءالله امروز میادش.

واقعا جاش خالیه.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
ن فک کنم از کلم تو سالاده🙁 تخی ناناز  و بیچاره چشه😆😆😆😆😆

همون.

باد کردی😂😂😂

بهتری آیناز؟

تخی چیزیش نیست.گفتم‌شاید اعتراض کرده.که یه چند وقتی بیخیالش بشی😂😂😂

2731
گزارش#   سلام بچه ها من آمده ام وای وای من آمده ام  میخوام دوباره بهتون گزارش بدم😎😎😎 ...

سلام سلام💃💃💃💃

عالی بو سمیرا

میگم زیر کالری مجازت نیست؟؟

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
من از بچه های قدیمم عزیز دلم یه مدت نبودم امضام اونجوری مونده 

نگین جون.چی شد پروژه بارداری؟

وزن ابتدا 81/300شروع رژیم 98/09/09 وزن 78/5😈 وزن آخر رژیم برج یازده نود ونه 56/۵۰0😪 وزن هدف 55 قد158***کاهش تا الان24/۸۰0 کیلو مرسی از الهه جون که با تاپیکشون باعث شدن خیلیا به آرزو خوش اندامی برسن   باردار شدم انشاالله بعد زایمان باز شروع میکنم... شروع دوباره رژیم ۱۴۰۱/۱۰/۰۳  وزن شروع   ۶۷.۵۵۰  هدف ۵۵ وشروع دوباره ۷۶.۳۵۰ تاریخ ۱۴۰۲.۱۲.۱این دفعه دیگه میتونم
همون. باد کردی😂😂😂 بهتری آیناز؟ تخی چیزیش نیست.گفتم‌شاید اعتراض کرده.که یه چند وقتی بیخیالش بشی ...

اره اونم عجب بادی اگه بدونی چه پیشنهادایی برای رفع باد دیشب میداد شوهر خان😂😂😂😂😂

اره بهترم دیگه تا 2 خودمو بستم به دمنوش 

اسمشو نیار ک از دوریش دلم کبابه🤕🤕🤕🤕

امروزم نخوردم شب میرم تو کارش از دلتنگی درارمش😂😂😂😂😂😂

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
سلام جیگرو. چرا هست. جبران دو سه روز پیشمه😁

افرین پس همین فرمان برو به جلو😁😁😁😁👏👏👏👏👏

سمیرا مهسا رو نیست اگه هم هست کمرنگه گفتمش میگه رعایت دارم میکنم؟ 

حالشو داری خوبه؟؟

منم بیام تو رقابت؟😇

چه امضات باحال بود👏👏👏💚💚

2706