2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979577 بازدید | 118822 پست
 منم سزارین دوست دارم😋ولی اینجا اصلا انجام نمیدن مگهههه اینکه مشکل داشتهدباشن و یا جونشون در خ ...

سمیه اینجا هم سزارین نمیکنن مگه اینکه پول بدی یا بری بیمارستانهای خیلی خصوصی😉

اونجا همچین چیزی نیس؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خانم من ک نمیدونم چرا و واسه چی بین شما و شوهرتون دعوا هس ولی وقتایی ک دعوا میکنی چن بار سوره ی طلاق ...

عزیزم یه دعای چشم زخم برامون نوشته بود

تا حالا بازش نکرده بودم

الان بازش کردم دیدم اسممون توشه

الان نمیدونم کاغذ و چیزاشو چیکار کنم؟

چیکارش کنم گناه نداشته باشه؟؟؟

عزیزم یه دعای چشم زخم برامون نوشته بود تا حالا بازش نکرده بودم الان بازش کردم دیدم اسممون توشه ال ...

یکی از خانومای همینجا گفته بود بنداز ت اب روون ک باطل شه (البته مامانم میگه وقتی دعا رو باز کنی و بخونی خودش ینی اینکه باطل شده ولی قبل اینکه ببری بندازیش ب یکی از همین دعا نویسا نشونش بده ببین واقعن مال چشم زخمه یا ن😅 واسه اطمینان)بعدم ک خاستی پرتش بدی رو کلماتش خط بزن ک ایات قران زیر دست و پا نیوفته

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
یکم درگیره کارای قبل عملمم ب خاطره 9 ماه رژیمه سختم آزمایش کمبود ویتامین و چکاپ کامل واسه قند و چربی ...

چه خوب انشالله بخیر و سلامتی بگذره.

خوب بخودت برس عزیزدلم😘😘😘😘😘

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2738
به قول شوهرم.تو که راست میگی😂😂😂😂😂 چرا؟از بس تخی میخوری؟😂😂

ن فک کنم از کلم تو سالاده🙁

تخی ناناز  و بیچاره چشه😆😆😆😆😆

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
یکم درگیره کارای قبل عملمم ب خاطره 9 ماه رژیمه سختم آزمایش کمبود ویتامین و چکاپ کامل واسه قند و چربی ...

27 همین ماه وقت عمل داری؟ یا 27 بهمن؟

از پشت گوشت خون گرفتن؟؟ از من گرفته بودن آخه😬

خیلی کاره قشنگیه منم دوست دارم ولی همت نمیکنم😳😁💟

من از دبیرستان تا الان خاطره نویسیو دارم😁😁😁

بچه ها کسی اینجا ابروهاشو فیبروز کرده؟؟؟

من کردم

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
2706