2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 984160 بازدید | 118822 پست

الهه جان چطوری ننه کجایی کم پیدا😢😢😢

@بامدادخمار    

عاقا بیا دیگه😑😑😑

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙

فقط سرگروه جان یه نکته ای رو بگم  من هفته ای یه بار خودمو وزن نکنم بهتره چون اگه برم رو ترازو و وزنم کم شده باشه شل میشم تو رژیمم چند دفعه اینطور شده رژیممو ول کردم اگه موافق باشین سه هفته یک بار وزن میکنم ❤ پس دفعه بعدی ۲۰ بهمن وزن میدم @آسنات99    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@سمیه1396    

@sepiiiiiideh    

شما رو میبینم هر از گاهی ولی تاپیک شور و حال سابق و نداره😑😑😑

@sanaz718    

تو هم ک میای وات درد و دل داریم ب هر حال🌸🌸❤❤

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
ای جونم امروزفست ازت یه خانمه شاعره ساخته😍😍😍😂👏👏👏👏👏👏👏🌼🌼🌼🌼💙💙💙💙

والا خیلی سختمه عزیزم ،دو سه هفته ست خوب کم نکردم

پرخوری عصبیم درست بشه حله  ورزشم میکنم   

عضو گروه آبی(چالش بامداد خمار عزیز) وزن قبل80، وزن الان 67، وزن هدف 60  بهترین تغییر بعد از بارداری کم کردن وزنهای اضافه س، خیلی ساده گروه بامداد خمار آرزوی منو برآورده کرد. خیلی از تک تک سرگروها و راهنماهای مهربون ممنونم  
2731
😂😂😂😂😂 بعد تو البته😂😂😂😂 دل درد شدم😑😑😑 چیکار کنم هوووف

به قول شوهرم.تو که راست میگی😂😂😂😂😂

چرا؟از بس تخی میخوری؟😂😂

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
وووو ۸ کیلو ینی بشم  ۵۵ خوبه🤔

آره عااااااااالی میشی 

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))
آباریکلاااا 👏👏👏👏👏👏خدا قوت💪💪💪💪

ممنون مهربونم  

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
سلام دخترا خوبین   شما شبا چیکار میکنید  من که روزا عالی پیش میرم شبا نابودم از بس ریزه ...

منم دقیقا همین مشکل رو دارم باید روی خودمون کار کنیم که شبا حتماسرگرم کاری بشیم ، یا هم بلافاصله بعد شام مسواک بزنیم کرکره رو بکشیم پایین

تاریخ شروع: 24 دی ماه 1399    وزن شروع:76.9   قد شروع : 164  وزن هدف: 57  وزن فعلی: ۷۵.۴ گروه زرد
سلام دخترا خوبین   شما شبا چیکار میکنید  من که روزا عالی پیش میرم شبا نابودم از بس ریزه ...

منم مث ت ام شبا خیلی گشنم میشع واسه همین بیشتر کالریمو میزارم برا شب 

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇

@فندق_فسقلی   جون

@mami_sadra   جون

@نیکاااا97   جون

خب من دیروز فست بودم ولی شب پیش امد جایی رفتم کالریم ۱۰۰تایی زد بالا که امروز حتما کمش میکنم از کالریم

کالری مجاز ۷۰۰

کالری مصرفی ۸۳۴

کالری سوزانده ۳۶۶  

صبحانه ۲ کف دست تافتون ۲ گردو ۳۰ گرم پنیر

ناهار یکچهارم سینه مرغ ۲لیوان گل کلم ۱ کدوسبز۱گوجه

شام ۵ ق غ قرمه سبزی ۲ کف دست نان ۱ لیوان سبزی خوردن

میانوعده ۲ خرما ۲ هویج ۱ لیوان پاپ کورن

اینم گزارش دیروز

ورزشم ۳۰ دقیقه پیاده روی

۱۵ دقیقه حلقه 

۲۰ دقیقه قدرتی و هوازی

وزن شروع چالش پاییزی ۱۱ مهر ۸۶ .وزن هدف تا شب یلدا ۷۵😎