2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 985100 بازدید | 118822 پست

گزارش روز دوشنبه ۲۲دی

صبحانه عسل نان سبوسدار چای۱۰۷کالری

میان وعده موز پرتقال به۱۰۲

ناهار برنج و بلغور ۶ق قیمه۴ق سالاد فصل با روغن زیتون۴۴۰

میان وعده ۱۰۲

شام سوپ و سالاد فصل۳۶۰

میان وعده شب بیستگوییت جو با خرما ۹۴

مجاز ۱۲۰۰

مصرفی۱۲۰۷

@آسنات99     عزیزم من در طول روز اصلا شیرینی جات ب جز صبحونه مصرف ندارم...میان وعده ی شب و واقعا فشارم میوفتاد خوردم...ساعت ۶

از قند و شکر متنفرم...تا بحال لب نزدم ...اون ۷تایی ک اضافه اس مورد نداره؟؟؟ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@خوشگلشششونم    

@zibaye_khofte2288    

@mondieu    

خوشگلا سلام  چ خبر  امروز فستتون رو چطور میبندین؟

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
سلام فدا مدا😍⁦♥️⁩ خوب معلومه با گرسنگی😂😂😂😂

فاطمه میدونی یاد چی افتادم؟

یاد شعر سلام علیکم که الاهه جون گذاشته بود😂😂😂😂

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
عزیزم ما تازه واردا امروز فست داریم

اره اگر میتونی روی ۷۰۰ تا ببند تا اذیت نشی

باچه.اما درست درمون نیستا.از نمای کلی هس😁

اخ جون ... همونم به چشمون میکشیم😂😂😂... کو   پس    کجاست 😭😭😩

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
@آلاهیدا   کجایی دختر بیا بهمون انگیزه بده پس😕

رفته انگوزه بار بزنه از میدون بار 😂😂😂

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

سلام گرسنه هاااا😂😂😂😂

صبحانه قهوه خرما

ناهار دوقوطی کبریت مرغ گریلو ویدونه سیب زمینی کوچولو اونم گریل 

میان وعده بادام درختی۲،پسته ۵،

شام ماست کم چرب نصف لیوان با۱۰تا کشمش،سالاد فصل

ورزش ۲۰ مین حلقه،یه ساعت قدرتی و هوازی

@shaparakشرقی     @princesspeach     

رفته انگوزه بار بزنه از میدون بار 😂😂😂

یعنی بمونم تا از میدون برگرده ی وقت دیر کنه با کله میرم تو دیگ ها😁😂

@آلاهیدا      

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
2706