2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983800 بازدید | 118822 پست
ممنون عزیزدلم🤩

خاهش🤭

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وزن اولیه:      ۷۶ وزن قبل :    ۶۶،۸۰۰ وزن الان :    ۶۵،۸۰۰ ور ...

عزیزم کسیو ک تگ نکردی😅 ت تایپیک وزن هم باید وزن میدادی

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
2731

@آسنات99    

@shaparakشرقی    

@خوشگلشششونم    

سلام س تا عشقای مهربوون😍😍😍

یک هفته پریود بودم و این هفته دوم هست وزن قبلی ۶۷ وزن الان ۶۶۳۰۰

زیاد کاهش نداشتم علتش ممکنه ورزش نکردن مرتب یا پر نکردن کالری هام باشه

این دفعه به امیدخدا جبران میکنم.و اینکه دارچین و گرمی رو بخاطر مشکلی که برا پوستم ایجاد شد حذف کرده ممکنه در کند شدن کاهش تاثیر داشته چون دارچین خیلی برام خوب بود

راستشو بخواین باز الان استرس هم گرفتم با توجه  به اینکه مدلم اینطوریه که کلا کم، کم میکنم هر هفته میگم آیا تا عیدبه هدف میرسم یا نه

شدیدا محتاج تجربه هاتون هستم

سلام صبح بخير❤️

آرامش

وزن شروع 87/5

وزن هفته قبل ٨٥/٧

وزن امروز ٨٣/٦

وزن هدف 60

@ديانا٢٤

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊

سلام سمیه جون سر گروه عزیزم.صبح بخیر.

سلام به همه دوستای عزیز.

وزن شروع:۷۹.۶۰۰

وزن هفته قبل:۷۳.۵۰۰

وزن این هفته:۷۲.۶۰۰

@سمیه1396    

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

سلام قشنگا صبحتون بخیر من فعلا ب ترازو دسترسی ندارم و نمیتونم وزن کنم

براتون کاهش زیاد و پایدار و آرزو دارم 😘💚💚🌱

@دختره_بخندون    @سمیه1396    

@پیش_پیشی     @تبسم27     @nonoty    

عضو گروه نارنجی 🍊. وزن فعلی ۷۳.۱۵۰ وزن هدف ۵۵   هیچکس تا به حال برنامه ای برای شکست خوردن، چاق شدن یا احمق بودن ننوشته این چیزها وقتی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید.