2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983541 بازدید | 118822 پست

سلام دوستان امروز روز گیاهخواری دیگه درسته؟؟ صبحون باید چی بخوریم مثلا؟؟ من 4روزه ورزشو رژیمو شروع کردم

وارد تاپیک گروه لاغری بامداد خمارشدم به امید خدا و با اراده ی قوی تا عیدوزنمو 70میرسونم تونستم همیشه و اینبارم میتونم وزن اولیه در در 13دی 83وزن هدف 70❤️❤️😍😍😍💪💪💪💃💃👯‍♀️
حرف مفتی بیش نیست😂😂

😐😐😐😐😐😐😐😐🤨🤨🤨🤨🤨🤨

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه ماه پیشم اینجوری شدم خوب شدم الان یه هفتست خوب نمیشه😬😬

از بس تف میریزی تو گروه😂😂😂

خانمی شاید آب بدنت کم شده.

با ویتامنهای بدنت.

اگه بهتر نشدی برو دکتر.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
2731
😐😐😐😐😐😐😐😐🤨🤨🤨🤨🤨🤨

چیه ابرو بالادادی😂😂😂مگه دروغ میگم اگه میخواستی بزاری که میزاشتی🙄ساعت سه ونیم صبح چرا بیداربودی؟؟نکنه رفتی حموم وعبادت بعدم عکس میخواستی بزاری😂😂😂😂

از بس تف میریزی تو گروه😂😂😂 خانمی شاید آب بدنت کم شده. با ویتامنهای بدنت. اگه بهتر نشدی برو دکت ...

آره تف دهنم تموم شده🤣🤣🤣🤣تقصیر شماست اگه عکس بدین آب دهنو جمع میکنم😂😂😂😂

آب زیاد میخورم ولی می‌دونم آب بدنم کمه 

آره تف دهنم تموم شده🤣🤣🤣🤣تقصیر شماست اگه عکس بدین آب دهنو جمع میکنم😂😂😂😂 آب زیاد میخورم ولی م ...

😂😂😂😂

من خودم همینطورم.

یه بارم رفتیم تهران.یعنی فقط یه شب موندیم.وای لبهای من ورم کرد.انگار پروتز کرده بودم😱😱😱😂😂😂😂😂و میسوخت بدجور.

همش بطری آب را میذاشتم روش.

چرب لب هیدرودرم خریدم.زدم خوب شدم.الانم میزنم.

دلم میخواد ابرو بالا بندازم🤨🤨🤨

بله حموم‌بودم😂😂😂

وای چرا اینجوری شدیم ینی هرچی دلم خواست خوردم باورکن اینجوری ضربه میزنیم به بدنمون تو یه روز این ه ...

چی بگم...خودمم عذاب وجدان گرفته بودم..اما بدجوور بی دلیل میرفتم سمت خوراکیها....تا بدنم آروم شد...الان خووب شدم🤦🏻‍♀️😂

به حکمتش دل بسپار 🌿
قربونت منننننننننن بیشترررررر😍😍😘😘😘😘😘 روزشماری میکنم امتحان امیرتموم بشه بیام صفحاتی که نخوند ...

فدات بشم مهربووووونم😍😍😘😘😘 منم روزشماری میکنم ک زودتر بیای😂😂😂😂

به حکمتش دل بسپار 🌿
چی بگم...خودمم عذاب وجدان گرفته بودم..اما بدجوور بی دلیل میرفتم سمت خوراکیها....تا بدنم آروم شد...ال ...

نکنه ویار کردی😃😃😃

اقاااااااا من سوال مهم دارم

من بدنسازی کار میکنم سه روز در هفته وزنه میزنم روری یک ساعت و نیم سه روزم هوازی کار میکنم درسم میخونم بعد با این شرایط بازم کالری مصرفیم برای کاهش وزن رو همون وزن ضربدر بیست _200 باشه؟؟ 

@بامدادخمار  

ممنون خیلی مفید بود سعی میکنم رعایت کنم و سوالی داشتم حتما ازتون میپرسم😘

هر چیزی سوال داشتی بپرس تا راهنماییت کنم

منم هر بار دکتر میرفتم میگف کاهش بده...از 76 اومدم وزن الانم..ورزش داشتم....😘😘😘

به حکمتش دل بسپار 🌿