2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983645 بازدید | 118822 پست
متولد94اولی متولد97دومی.ممنونم عزیزم

عزیزم😍😍😍😍

من اولی ۸۶ دومی ۹۶

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای آره عزیزم. اتفاقا گفتم سبیل درست کنم.بگیرم حلو صورت.تو نت دیدم. ممنونم لطف کردی🥰🥰🥰 چرا انگ ...

چون جواب عشق و محبتامو اونجوری که میخوام نگرفتم

دیدم حیفه این همه محبت یه طرفه😬

رند امروز مزه نداد😂🤧🤧

آره.هیجان نداشت.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
ماشاا... ده سال زنده باشن وسلامت عزیزم

سلامت باشی عزیزم.

چند سالی میخواستم فاصله بینشون باشه.

بعدم تیروئید گرفتم باید دارو میخوردم بعد باردار میشدم.😎😎

😂😂😂😂😂😂😂 قضیه مژده چی بید؟؟؟

مدیر سایت بود.تو اون دو سه روز باهاش صمیمی شدیم.بعد یهو ول کردیم اونجا رو😂😂😂😂

خواهرم دیگه روی برگشت به اونجا رو نداریم🤪🤪🤪🤪