2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983552 بازدید | 118822 پست
باشه هرجور راحتی😬 من برم عایا؟ بچه ها روزای فست چی میخورین؟؟؟😬

تخی ابپز، سینه مرغ ابپز، میوه، اجیل، دمنوش

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
عزیزم😍😍😍شما هم میرسی،شک نکن

من فقط ۱۵ کیلو کم کنم ب وزن دلخواهم میرسم ینی همین چالش زمستونی رو🥺

ولی مشکل پشت مشکل اصلا درست نمیشه رژیم گرف🤦🏻‍♀️

امتحانو .....

اصلا ی وضعی 

امتحانا تموم بشه پرقدرت برمیگردممممم

او تند خو نبود،آنها از سمت شکسته اش به او نزدیک میشدند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دارم بیهوش میشم دوست جونیا ببخشید نتونستم بمونم‌پیشتون دوست داشتم باهاتون هم صحبت میشدم شبتون ...

برو لالا عشقم منم میخونم برم لالا 

😗😗😗

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
سلام آیناز،😘😘چطوری؟ انشالله😍😍😍😍

سلام نفسی🤗🤗😗😗😗😗فدات گل خوشبو ام 

2731
نی نی که چه عرض کنم.۵/۵سالشه😁

ای جانم خدا حفظش کنه اوایل فک میکردم مجردی😂😂😂😂

بخدا کلافه شدم هر روزبا استرس از خواب بیدار میشم خبرشون نمیگه کی میان ولی خب همش حس میکنم خونه بای ...

بر گشتی برحخوردش چی بود؟!

ببین عزیزم. اگه به دیگران بیش از حد اهمیت بدی.خود بی توجه میشی و کارت میشه وظیفه. من خونم را برای ...

منم قبلا اینقده برام مهم بود کی چی میگی، وای چقد بد بود 

ولی الان اینقده خوبه خودمم و زندگیم هر کی هم هر چی بگه نظرشه فقط میشنوم و تامام😂😂😂 چند ساله اینجور شدم خیلی خوبه💃💃

ببین من همیشه خونم مرتبه و معمولا تمیزه پقتی تمیزه حس خوبتری به خودم دارم ولی تمیزی که واسه خودمون ...

چرا کم میاد خونه، یعنی کباب میزنه تایم کاریشه یا با رفقاشه؟

یکم بیشتر دقیق شو گلم مردا رو زیاد نباس ب حال خودشون رها کرد

آسنات@99

سلام عزیزم. گروه گم کرده بودم

آسنات جون من آبان و آذر با گروه 8 کیلو کم کردم. از وزن77شدم69

10دی رفتم ابدو و مامو انجام دادم. فعلا نمیتونم وزن کنم و وزنم مشخص نیست. اما حواسم به مواد غذایی و... هست. 

حالا میخوام وزنم ثابت بمونه. باید تو چه گروهی برم عزیزم؟ اگه امکان داره منو راهنمایی کن گلم

مواظب زیبائیهاتون باشید😘

من برم لالا ساناز نمیدونم بیداری یا خواب تا خوندم شد 4 واای دیگه تکرار نمیشه 2 ب بعد نمیمونم بیدار شب همگی خوش 😗😗😗💚💚💚💚