2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 984354 بازدید | 118822 پست
پس معلومه واقعا بد موقع میومده.یه زنگ که نمیکشه آدمو😬 سلام😘😘😘😘😘😘چطوری

سلام عزیز دلم چطوری؟؟؟😍

آره بابا چند بار بعد از عبادت میومد لخت ولو بودم رو تخت لباسا وسط خونه

مثلا تازه عروس بودم

الان کلا قهر کرده، گاهی اوقات عذاب وجدان میگیرم

ولی خب ما که نگفتیم نیان فقط گفتیم زنگ بزنن😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا منم مثل شمام انقدر حرص میخورم وقتی همه چی اونجوری که بخوام پیش نره دوست دارم همه چی آماده و ا ...

نه دیگه حرص نخور.

میگم‌منم اوایل هیمن جور بودم.

خودت لذت ببر.زندگی ارزش این چیزا را نداره

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
دیگ سرزده اومدن برخوردن نداره😐😐😐😐😐

با تلفن آشنا نشدن هنوز

مامان و خواهر خودمم هیچپقت سر زده نمیان

این نوبر بود😬

بعد از خواب میپرم تپش قلب میگیرم بدنم میلرزه😬

خلاصه وضعی بود تا اونا درست شدن😬

2731
کلا وسواس داره انقدر گیر داده بهمون ذله شدیم بخدا دکترم نمیاد، مارو روانی کرده هربار رو یه چی چت ...

عزیزم 😂😂😂😂یه کارایشم بامزه ست ها ولی فکرنمیکنم بتونین متقاعدش کنین تو این سن دکتر بره 

این اخلاقا به مرور زمان بدتر هم میشن با بالا رفتن سنشون 

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 

ساناز خوبی.

کم‌ پیدا شدی؟

عکس تابلوم را دیدی؟

@sanaz718    

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
با تلفن آشنا نشدن هنوز مامان و خواهر خودمم هیچپقت سر زده نمیان این نوبر بود😬 بعد از خواب میپرم ت ...

همون بهتر ک بهشون بربخوره نیان😂 حموم بودی کی درو باز میکرد؟

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
ای بابا خب اونم بلد نبوده دیگه😂 راست گفته بنده خدا😂😂😂

نکنه توام ناراضی ؟😂😂😂😂😂

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
خپووووونت پریسااااااا 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

بگم تا صبح پایه ام هااااا

عزیز دلمی فدات شم😘😘😘😘😁

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
نه دیگه حرص نخور. میگم‌منم اوایل هیمن جور بودم. خودت لذت ببر.زندگی ارزش این چیزا را نداره

آره بابا به جهنم

بخدا دیگه شوهرمم برام مهم نیست

ناراحتم از اینکه اخلاقش اینه

ولی دوست ندارم باهاش تا سر کوچم برم

فقط به خودمو هیکل خودمو پوستمو مو و لیزرمو و فقط و فقط به خودم فکر میکنم

فکر کن نمیتونستیم پول پس انداز کنیم من ۶۰۰،۷۰۰ تا بدم کفش

آقا میخواست به دیگران کمک کنه.

گوشت غذارو مینداختم تو ظرفش خودم کمتر میخوردم

کباب خوردناشم تنها تنها بود

به درک

خیلی قشنگه به قول معروف قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری خوب میدونم چقد زحمت داشت و چقد ازش خوشت م ...

ممنون آلاهیدای گلم😍😍😍😍❤❤❤❤❤

ممنون مهربونم🥰🥰🥰🥰

عزیزم 😂😂😂😂یه کارایشم بامزه ست ها ولی فکرنمیکنم بتونین متقاعدش کنین تو این سن دکتر بره  این ...

دقیقا بدتر شده😬

بخدا با مزه نیستا اصلا

نمیذاره لاک بزنیم😂

همش آستینتو میکشه پایین

مث پسرای هیز نگات میکنه

ولی خب مادره دیگه😬

عذاب وجدان گرفتم تند شدم🥴☹️

بگم تا صبح پایه ام هااااا عزیز دلمی فدات شم😘😘😘😘😁

سلام پریسا خانم

ساناز خوبی. کم‌ پیدا شدی؟ عکس تابلوم را دیدی؟

به به میبنیم اینجایی کله سبز خودمی فقط رفیق. خواهر شوهر چطوری🤣🤣🤣😁😁😁😁

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
همون بهتر ک بهشون بربخوره نیان😂 حموم بودی کی درو باز میکرد؟

هیچی خر خر بدو بدو حوله میپوشیدم میرفتم دم در

چند بارم با تاپ و شورتک رفتم جلوش

اصلا همچین تیپی ندارن تو خاندانشون

فکر کنم خجالت کشید😂😂😂

2706