2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983800 بازدید | 118822 پست
سلام گلم🐥یادداشتش کن تا ماه آینده مقایسه کنی👌🏻 دور مچ دست و پا،،ساق پا،،رو هم بگیر عزیزم💛

چشم حتما

لطفا برای شادی روح مامان مهربونم یک صلوات یا فاتحه میفرستین، ممنونتون میشم                                                     عضو تاپیک بامداد خمار جان ، سرگروه فندق_فسقلی عزیزم ، وزن شروع چالش: ۷۴ ، هدف اول : ۶۵ ، هدف نهایی : ۵۸
چجوری سایز میگیری؟

یعنی چی چجوری سایز می گیری؟دورباسن شکم کمر ران و...که راحته عمده مشکل توی اندازه گیری بازو با ساعد هست که سعی کن اندازه گیریت جلوی آینه باشه خیلی کمک میکنه

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلااام به روی ماه همتون 💗💗😍

گزارش امروزم 👇👇

صبحانه یک لیوان شیر و دوتا خرما 

میان وعده چند تا پسته

ناهار سینه مرغ فر پز

میان وعده پنج تا بیسکوییت پتی بور

شام که الان خوردم یک و نیم کفگیر پلو و سه تا بال مرغ

کالری مصرفی 1200 تا 

ورزش پیاده روی بیرون یک ساعت و نیم

@خوشگلشششونم    

@شومیخک    

@گل_ایل    

@princesspeach    

پس بگو دیگه الان جاری داشتی انگیزت صدبرابر بود😂😂 چقد پسته خواهرشوهرت😒 ایشالا ک میشی

تازه لاغر شده بودم گفت واااااای خیلی لاغر شدی دیگه خیلی بد شدی. 

یه هفته بعدش چاق شدم گفت واااای چاق شدیا بازم پاشو ببینمت. منم بلند شدم خیلی حس بدی بهم دست داد واقعا.

بعد مادر شوهرم اومد درستش کنه کفت چی شد بابا با یه هفته بادش کردن؟؟؟😐 دیگه دهنشو بست. رو اعصابمه شدید ها😬

2731
فداتشم لطف داری😁😁مامان من میگه زن ازین بلندتر باشه شبیه مردامیشه 👍حالا یه داداش دارم قدش ۱۹۵🙌خیی ...

والا ما بلندیم شبیه مردام نیستیم😂

کدوم از مدلای ویکتوریا شبیه مردان؟؟؟😬

همه قدشون بالای ۱۷۵

شایدم بلندتره دقیق نمی‌دونم ولی لاغرها میخوادچاغ سه میگه چربیاتو بده به من😂😂😂

کاش میشد بدی هر دو به نون و نوایی میرسیدید

راستی اردبیل گرونیه مثل تهران و کرج هست یا ارزونتره؟؟.مادر شوهرم میگه خورد و خوراکی ارزونتره

من هوس سرشیر و سمی ( بربری های خوشمزه) اردبیلو کردم😩😩

اصل کاری دور کمر هس که کم شد من همش یادم میره روز سایزو

نه برای من رونه که فرقی نمیکنه؟ 😭😭😢همش مشکل شلوار دارم همه شلوارها از کمر ۴ انگشت جا داره باید هر بار کمربند ببندم😭😭😭 

سلااام به روی ماه همتون 💗💗😍 گزارش امروزم 👇👇 صبحانه یک لیوان شیر و دوتا خرما  میان وع ...

نوووووش جونت گلم

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
تازه لاغر شده بودم گفت واااااای خیلی لاغر شدی دیگه خیلی بد شدی.  یه هفته بعدش چاق شدم گفت وااا ...

جوابشو بده خب .. بزار ازت حساب ببره بترسه ازت😂😂🤦🏻‍♀️

بنظرم یه مدت نبینش بگو بخاطر کرونا نمیام.. بعد ک لاغر شدی برو تا دهنش بچسبه زمین😂

سلام خوشگلااااا

@آسنات99  

صبحانه 1.5 گردو تصف قاشق غ عسل 2 کف دست نان / میانوعده صبح 1 فنجان شیر قهوه 8 دونه پسته شور برشته 10 دونه کشمش 1 ساعت قبل ناهارم 1 سیب / ناهار 7 قاشق ماش پلو 2 قاشق سالاد شیرازی / میانوعده عصر 100 گرم هرمالو 100 گرم پرتقال و نصف هلو خشک / شام 2 کف دست نان نصف قوطی کبریت پنیر نصف خیار / میانوعده شب 1 قاشق چهارشیره و 1 شکلات 

ورزش نیم ساعت ایروبیک پلانک دوچرخه شنا دیوار و حرکت پهلو دنبل 

کل کالری 1008 

کالری مجاز 1100 

وای اسنات جون فردا پیراشکی گوشت  خیلی کالریش بالا چیکار کتن دوتا دونش 650 کالری داره تقریبا 😯😥

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
ورزشای پایین تنت و بیشتر کن سایزات خیلی خوب کم شده👍👏👏👏

ممنون چشم کدوم ورزش تاثیر زیادی روی کم شدن سایز رون داره جز پیاده روی فکر کنم از قسمت پایین تنه ،بیشتر بجای کاهش سایز ،ماهیچه میشه آخه پاهایم سفت شده داره چوب میشه

نظر مامانشه ،نظر خودش که نیست😂😂😂💗💗

نظر مامانش محترمه، عیب نداره😂

مامان منم یه چیزایی میگه دوست داری سر خودتو بکوبی دیوار😬

ولی اگه کسی بجز مامانا به دختر قد بلندا حرف بزنه با من طرفه😂😂😂

2706