2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979922 بازدید | 118822 پست
کاش بشه منم کم کنم خبلی ارادم ضعیفه😫😭خسته شدمممممم ۸۲کیلوام باید ۷۰بشم😢😢کسی میتونه کمک کنه

جای درستی اومدی اینجا عالی کم میکنی

دو صفحه اول تاپیک و خوب خوب بخون مانکن نصب کن 

پروفایلم از امضای @فندق_فسقلی   بردار

گروه بنفش💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان من امروز به چالش ملحق شدم 

دوسال پیش ۳۰ کیلو کم کردم اما به دلیل درس و کار برگشت و ۳۶ کیلو هم برگشت 

مجددا تا الان ۲۰ کیلو کم کردم 

الان ۹۴ کیلوام قدمم ۱۷۰ میخوام ۷۶ کیلو شم ایشالا ک بتونم 😣

2728

سلام من تا الان۲۹۲کالری مصرف کردم صبحانه چای سبز خوردم 

ناهار عدس پلو و ماست 

عضو گروه بنفش💪سرگروه @خزان_نارنجی🌹❤️ وزن اولیه(۸۶)🔓💪هدف دوم(۸۳)🔓💪هدف سوم(۷۹)💪🔓هدف چهارم(۷۷)🔓💪هدف پنجم(۷۴)💪🔒هدف ششم(۷۱)🔒💪هدف هفتم(۶۸)💪🔒هدف اخر(۶۵)🔒🤗🥹🥹🥹

دوستان یه سوال

خواهشا بگید

تخم مرغ پخته با نیمرویی که بدون روغن درست بشه کالریشون یکیه دیگه؟؟ یا وقتی پخته بشه کمتر بیشتر میشه!

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
جای درستی اومدی اینجا عالی کم میکنی دو صفحه اول تاپیک و خوب خوب بخون مانکن نصب کن  پروفایلم ا ...

اره قبلنم دیدم تاپیکو ...اما اینکه ارادم ضعیفه مشکلم اینه۸۲کیلوام با قد۱۷۵😢میخام۷۰شم ..

2740
اره قبلنم دیدم تاپیکو ...اما اینکه ارادم ضعیفه مشکلم اینه۸۲کیلوام با قد۱۷۵😢میخام۷۰شم ..

این رژیم واس اونا ک ارادشون ضعیفه عالیه

چون فقط دوروز در هفته رژیم هستی

بقیه روزا تقریبا عادی البته با سلام خوری و ورزش

کارای ک گفتمو بکن

چند سالته؟

گروه بنفش💜
این رژیم واس اونا ک ارادشون ضعیفه عالیه چون فقط دوروز در هفته رژیم هستی بقیه روزا تقریبا عادی البت ...

مولتی ویتامین چی حتما باید بخوریم..من خودم کم کاری تیرویید دارم و این ولهای اپارتمان باعث شده دوتا زانوهام درد میکنن البته هر۱۵روز‌ویتامین دی هم میخورم ..شماخودتون وصرف کردی مولتی ویتامین مینرال ..البته دکترم گف دوبار در هفته اهن بخورم نمیدونم برا من بازم نیازه ک مولتی بخرم

2706