2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 980923 بازدید | 118822 پست
ده بار اومدم پایین دوباره رفتم رو ترازو گفتم نکنه خرابه ترازو😄

مبارکت باشه عزیزم😍

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
اگ معدت مشکل نداره بخور.من حدود سه ق غذاخوری حل میکنم توی ی بطری آب ولرم(خنک نه ها مث آب حمام)تیکه ت ...

مامان امیر عباس سرکه خونگی من خریدم خیلی بوی بدی داره .مثل بوی میوه گندیده .مال شمام همینجوری بودش؟

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به دوستان عزیز منم تو جمعتون پذیرا باشید تو شیردهی هستم. میخوام کم کم به هدفم برسم و پیش برم ...

بیچه ها یکم جمع و جور تر بشینین رفیق جدید داریم 😁👌👏👏👏

خوش امدی رفیق

2728

سلام عزیزانم صبحتون بخیر 

وزن امروزم دقیق ۵۰ بود نه اینورتر نه اونورتر 

با اینکه دیشب یکم زیاده روی کرده بودم بازم خداروشکر خیلی خوشحال شدم😃😃😃

الانم یه وعده ی آزاد به خودم جایزه دادم و صبونه ی مفصل خوردم😋😋 بربری و کره مربا.خامه عسل و ارده. چای و بیسکوییت 🤪🤪🤪😝😝😝😛😛😛 خیلی وقت بود صبونه مشتی نخورده بودم 

سرم داره گیجی ویجی میره🥴🥴🥴

😆😆😆😆 

@sanaz718  

@فندق_فسقلی      

2740
اشکال نداره فقط جبران کن عزیزم بله میتونی بیای گروه سبز  کله تو سبز کن 😄😄💚💚

پس بازم مبارکمه 😅😅😅 با ۱۵۰ گرم کاهش وارد سبز شدم😅😅😅

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718

@بامدادخمار‍ 

سلام عزیزم تاپیک وزن کشی قافله؟

می خواستم وزنم و وارد کنم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
مامان امیر عباس سرکه خونگی من خریدم خیلی بوی بدی داره .مثل بوی میوه گندیده .مال شمام همینجوری بودش؟

آره سرکه سیب خونگی دقیقا همینه عزیزم

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
پس بازم مبارکمه 😅😅😅 با ۱۵۰ گرم کاهش وارد سبز شدم😅😅😅

مباااارکه روزی بقیه خانما و همچنین من  

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍

سلام به همگی ...روز قشنگتون بخیر ❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹

امروز خیلی زیباتر شد وقتی وزنمو دیدم ...🤩🤩🤩

خدایا ...شکرت🤲🤲🤲😍😍😍

دیروز که رفتم رو ترازو دیدم ۸۰ هستم ولی گفتم چون پری بودم کاذبه . الان رفتم دیدم ....

وزن اولیه ۸۱.۸

وزن الان ۷۸.۴

اخ جووونززززز ... 

شماها چه کردین ؟

@فندق_فسقلی    

@137422    

@متولدمرداد۶۸    

@نیکاااا97    

مباااارکه روزی بقیه خانما و همچنین من    

سلام عزیزم ،نمیدونم چرا نمیتونم تگ کنم ،تاپیک وزن کشی چرا قفله؟

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2706