2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983541 بازدید | 118822 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان تو گوشیم ندارم باور کن😂😂😂😂 برو ب کارات برس با خیال راحت😅

اینم شانس مایه😢😂

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
@سمیه1396 ‍  سلام‌سمیه جون سرگروه خوب و مهربانم. سمیه جان من نمید ...

سلام گلم🌸💝💝💝

نزدیک پری نیستی گلم؟؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
بعد از ورزش دمنوش بخور هم واسه تشنگی و هم گشنگی خوبه  خیلی خوبه که با گیاهخواری راحت ...

ممنون عزیزم 

اره منتظرم پنج شنبه بشه 😂😂

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
سلام گلم🌸 بله عزیزم

چه خوب😊🥰

هرجاهستین سلامت باشین💚

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
 چی بگم والا.. چقدر دیگه ادم خسود باشه!!!  نکنه مشکلات مالی داره؟؟ ولی در هر ص ...

دقیقا! 

ولی پدرم میگه من بزرگترم

اون حالیش نیست و داره بد تا میکنه و لج میکنه

منم لجبازی کنم؟ 

میگه فردا پسفردا نمیان بگن تو بزرگتر بودی تو چرا بزرگتری نکردی؟ 

فکر کن با همه این اتفاقاتی که افتاده پدرم میگه من میبخشمش و اگه شما میخواین به خاطر من رابطتونو با عموتون قطع کنید اینکارو نکنید

بعد فکر کن اونوقت عموو زنعموی من مادرمو میبینن بهش سلام نمیکنن😔

ولی من نمیتونم مثل پدرم انقدر راحت ببخشم

مادرمم به پدرم گفته هرکاری دوست داری بکن من تو تصمیم شما دخالت نمیکنم ولی من دیگه نه اسمشونو میارم نه پامو خونه شون میزارم نه اونا حق دارن بیان خونه من. 

فقط ی سوال.چون دوس دارم فردا توی وزنکشی سورپزایزشم(جبران کاهش نداشتن هفته قبل بشه)امروز ورزش قدرتی ب ...

والا من خودم همیشه، هر ورزشی میرفتم، جیزی نمیشد..

به نظرم قدرتی، بیشتر کار با وزنه هست که نباید انجام بشه😉

فقط حواست باشه که ورزشات را خیلی دیر وقت انجام ندی.. همین.. وگرنه میتونی ورزشای بدون وزنه را همه را انجام بدی😉👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ممنون عزیزم  اره منتظرم پنج شنبه بشه 😂😂

😂😂😂💪💪💪💪 

تو.بینظیری# 👏👏👏

چه خوب😊🥰 هرجاهستین سلامت باشین💚

مرسی عزیزم 💝

شما همیشه موفق باشید و دلتون شاد💝💃