2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979880 بازدید | 118822 پست
تگم کردی😂😂😂 میگم دور شکمت چنده؟ من سایز همه جام خوب شده.فقط شکم و پهلو یکم دارم.

برم پاک کنم🤕🤕🤕

گفتم تو رو از قلم ننداختم😑😑😑😑

تخی منو بده بدو😂😂😂😂😂

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نکردم😑😑😑😑😑😑😑 وای از این ب بعد میکنم😑😑😑😑😑😑 منو نزن بیا با هم تخی بزنیم0😑😑😑😑

😂😂😂😂

چرا بعد دیدم کردی😂😂😂

اصلا اسم تخی میاد دلم میخوادگیسامو بکنم😂😂😂

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
2731
سلام خانوم گلا چطور مطورین من رژیمو ادامه میدم ولی پروف قبلیمو میذارم هم اینکه اصن وقت نمیکنم بیام ...

سلام عزیزم زود ب زود بیا دختر از حال و هوای ما دور نشو

هر جا هستی خوب و خوش و خرم باش مراقب خودتم باش😙😙😙

یکشنبه ها وزنتو بگیا🤗🤗🤗

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
من ندیدم که😢

هستش ک🙁🙁🙁🙁🙁🙁

بله دیگه تا آخرشو خوندم😂😂😂😂 هم پیشنهاد ها را هم ماساژو تصور کردم😂😂😂😂

تو هم ک تصورت قویه لا مصب😂😂😂😂😂

برم پاک کنم🤕🤕🤕 گفتم تو رو از قلم ننداختم😑😑😑😑 تخی منو بده بدو😂😂😂😂😂

😂😂😂😂

الان دیگه پاک میشه😂😂😂

تخی تخی تخی.😂😂😂😂😂

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
2740
كوش؟؟

نیس مگه من نپاکیدم🙁🙁

توی اب روون بذار نانا هیچوقت دعا تو خونت نذار اعتقادم نداشته باش😑

برا همین بازش کردم

بدم اومد از وقتی شوهرمو چیز خور کرد

دعا و جادو هیت ولی بنظرم دعا اینجوری نیست

من مه اعتقادی ندارم شوهرمم همینطور من فقط خیلی میترسم

خیلی زیاد، حتی یه دکمه ای چیزی واسه لباس من نیست تو خونه بیفته دیگه من شک میکنم سریع. مادر شوهرم هیچوقت برا بهم خوردن زندگیمون دعا نمیکنه ولی ممکنه شوهرمو دعا کنن که خر شه.

اینم خر میشه تمام بدبختی و گرفتاری هاشو میاره واسه من، اعصابمو‌خرد میکنه😐

تو هم ک تصورت قویه لا مصب😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂میخوای یه تیکشو توضیح بدم😂😂😂😂

😂😂😂😂 چرا بعد دیدم کردی😂😂😂 اصلا اسم تخی میاد دلم میخوادگیسامو بکنم😂😂😂

😂😂😂😂😂😂

میبخشی دیر جواب دادم دیروز سایت هرکار میکردم بالا نمیومد دو سه تا پیام خوندم هنگ کرد چرا گلم؟ ...

انگثزه گرفتم دوباره به کمک بچه ها

خواهش میکنم عزیزم اشکال نداره😍

2706